Ako byť úspešný na SK?

Príspevok v téme: Ako byť úspešný na SK?
Successmm

Máte nejaké konkrétne tipy ako byť úspešný na SK? Po čase zarábať minimálne 2000 eur? Čo treba robiť? Viem, že treba robiť niečo navyše a blabla...ale niečo konkrétne čo sa oplatí...v dnešnej dobe je ťažké podnikať si myslím. A prosím vás tipy zo zahraničím vynechajte. Tam si treba tiež platiť náklady na život atď. nie je to krajinou, ale človekom, aj v bohatých krajiných sú chudobní ľudia.

kiwi

Samozrejme, ze za vsetko sa plati. Co sa poburujes? Ved ty chces na tom tiez predsa zarabat a robis to pre peniaze :D
Napady su to najdrahsie a najcennejsie.
To nie su typicki Slovaci, to je racio, prosim ta.
Preco by som cudziemu cloveku mala len tak, zadarmo poradit ako zarabat viac? Co si sisi??? :D
Vsak rozmyslaj, najdi si vlastny napad, tak, ako aj ostatni spekuluju ako zarobit.
Sorry, charitu nerobim. Mne tiez nikto nic neda zadarmo, len tak.

Succesmm

Jasne typicki Slovaci...to je zle sa poradit s napadmi a trikmi? Ved jasne, ze nikto mi tu nenapise konkretny postup, ale skusenosti a postrehy. Ci aj za to chces zaplatit? Nemam slov.
Tak za kazdu radu nech sa plati.

Successmm

Kontrolor: asi nemáš výšku a robíš v nejakej divnej firme. Za 500 eur IT to som ešte teda nepočula. Smutné. Ja som priebojná osoba len potrebujem nejaké rady akým smerom sa vybrať.

Kontrol0r

Oblasť IT nie je záruka, ja som servisný IT technik na východe a mám 500€

Inak prácou asi veľmi nezbohatneš. Bez podnikania, dobrého nápadu to nepôjde. Na SK slováci len živoria. Zopár sa má lepšie , tí čo si nájdu nejaké lepšie miesto. A potom podnikatelia, ktorý majú známosti a tak. Inak to nejde.

DaveSk

Buď ako všetci vplyvný podnikatelia na Slovensku. Začni sa vŕtať do zadku kompetentným ľuďom a potom nebudeš mať len 2000 € plat.

Lepší prípad...

Nájdi si inšpiráciu v zahraničí a prines to na Slovensko.

Defcon

Ak si taky neschopny, ze nepoznas na tuto otazku odpoved, tak si odsudeny na zivot za 500 eur.
Odpoved je jednoducha. Vo svojom odbore musis byt lepsi ako 99% konkurencie. Ako odbornost nepovazujem lajkovanie na fb, alebo umyvanie riadu.