Maly Penis

Rasto123

Mam 14 rokov moj meria asi tak 9cm...A na žaludi mam niečo take biele...čoto je?..vyzera to ako tvaroch..može to byt niejakaka choroba???

dancemaniac

Chlapi nekomplexujte sa tolko...ja ked som mal 13 rokov mal som 9cm.....teraz mam 18 a vyrastol do 18 cm......a aj tak velkost nieje vsetko dolezity je vykon a technika ;)

marekkkk

mam 16 rokov a moj penis ma 14cm a tiez mam bumerangovy efekt a este k tomu mam aj problemi s predkozkou nevie nekto ako sa toho zbavit???

XXxxxxxxxxxx

mam problem moj oenis na tm nie je zle ale moje semeniky asi hej su dost male a pocul som ze jedden chalan mal chorobu ze mu nerastli je to mozne,a este jedno vajce mi ovisa o trochu viacej ako to druhe nemoze byt aj to nejaky problem?prosim vas o radu(mimochodom mam 14)

hassy

pre boha, ste este deti!!!! to co mate medzi nohami tam ma byt! ci vy si myslite ze v 14 rokoch budete mat penis ako 30rocny chlap??

jabadabadu

mam bananovy efekt a chcel by som vediet kedy to zmizne mam 14 rokov ? :) diki(kamrat povedal ze to mam vtedy ked mam este nedovivinutu cicinu ale neviem ako je to).dakujem :)