Maly Penis

Ivka1000

je to úplne jedno :) svojho priateľa milujem preto aký je a nie preto aký ma ... :))) netráp sa tým len si nájdi rozumnú polovičku

MiCHal55689

zdravím. keď som sa narodil mal som nejaké problémy a v súvislosti s nimi mi nenarastol práve najväčší penis. Má asi 10 cm a dosť mi to komplikuje život. Neviete či sa dá nejako chirurgicky zväčšiť? keď som sa pýtal v nemocnici, povedali mi, že sa to nerobí. Tak prosím ak viete tak mi poraďte.

ferko galusk

KAZDY CHLAP ma penisom problem mam jedného znameho ktory ma vise 25 cm ale nijaka babab ho nechce zeny by to vyskusali ale kazda sa boji to su len recicky ja ho mam len 14-15 a tiez by som chcel aspon +4 cm ale musime sa stym zmiernit . a existuje operacia ale nikto vam neda zaruku ci sa vam este volake dy aj postavy

Mišo

Ahojte , mam 14 rokov a mam dlhy 12 cm , ovcod 11 cm , pred rokom to bolo asi 7 cm , je možne ze o dalsi rok by to bolo este o nieake centimetre dlhsi ?

haha

--- fikki ---

dúfam že to nemáš priamoúmerné veku lebo tak po tridsiatke ti to bude dosť na obtiaž :D :D ale do vtedy - god bless you aj tvojím budúcim priateľkám :D