Ochorenie ruža

Súvisiaci obsah

RNG

Infekcie v prinosnych dutinach sa daju vynicit tym istym kokosakom s citricidalom, profesional. Viac pozri cez Google.sk pod infekcie , pripadne alergie, tj co sa tyka tej astmy

RNG

Zozen si kokosak a citricidal, profesional, ma ho napr Hoogle a vyrob si mast, do deci kokosaku 4 az 8 kvapiek citricidalu a tym sa natieraj na vlhku kozu po kupeli. To ti znici stafylokoky na kozi, ktore ked sa cez peraqskliny na suchej kozi dostanu do tela, vyvolavaju ruzu a hnisave vyrazky
Reflux je pravdepodobne z nedostatku kyselin a teda mas zle travenie celkove, co samozrejme znizuje podstatne aj imunitu.
Na travenie treba dostatok kyselin enzymov a kazdemu odporucam brat aj zmes mikrovlaknin a obcas si nasadzat probiotika.
Creva dobre obsadene probiotikami nam daju az 70% vsetkych obrannych latok, s ktorymi telo disponuje a brani sa proti roznym nakazam

Dasa 6583

Mam problem z nohamy,skoro rok chodim po nemocnici alergologia,reumatologia sono zil proste vsetky odbery krvy a stale je vsetko ok mam cukor pod normou bacila v nose aj hrdle,reflux zaludka a astmu som zufala mam 31 pracovala som doteraz v zahranici rozne staty nikdy sa mi to neopakovalo vzdy len na slovensku,teraz som dosla na trvalo domou na svk a nic okrem nemocnice liekov a bolesti nepoznam uz to psichycky nezvladam ako mam pokracovat nechcem prist o nohy

RNG

Hnisanie a vredy sa daju sterilizovat aj cez kozu iontoforezou striebra.
Pozri cez google.sk pod rng, zapal hnisania a striebro

barra22

dobry den po dovolenke pri mori sa mi objavila ruza na nohe spravala sa velmi agresivne tak som skoncila na infuziach v nemocnici museli 3 krat menit zlozenie teraz sa liecim doma uz mastami chcela by som vediet ci ten flak co este ostal sa strati alebo nie a ci je dobre samozrejme az ked sa to vylieci ist k moru alebo do solaria dakujem

tonko

Môjmu synovi sa po dvoch rokoch vrátila ruža po dvoch rokoch,vtedy vyústila až do gangrény.Liečba v nemocnici atb.a pod.,doma sme pokračovali aj s bioptronom.Nakoniec chrasta v priemere 15cm odpadla vcelku.Dnes ju má i keď len červený fľak bez opuchu a teploty na druhej nohe.Prosím o pomoc s alternatívnou liečbou.