Chudnutie- rady, podpora

Príspevok v téme: Chudnutie- rady, podpora
Gril1013

Ahojte, za rok sa mi podarilo pribrať cca 10kg, začalo to po to ako sme sa rozišli s bývalým priateľom. Obaja sme veľa športovali, zdravo sa stravovali a atd. No potom som nabehla na sedavejsi a nezdravší štýl života... určite som nepribrala zo zdravotných dôvodov, proste som začala nezdravšie žiť...
keď som mala chuť na sladké tak som si dala, keď som chcela pečivo dala som si... pred tým som ani nevedela ako chuti chleba či čokoláda aj preto sa na mna tak rýchlo kilá nalepili.
Čo je môj problém, neviem sa nijak nakopnúť do môjho starého režimu, aj keď začnem po týždni ma to prejde...
Najdem niekoho kto je v podobnej situácii a ‘podarilo’ sa mu/jej takto nezdravo pribrať? Aké jedla papate, čo robíte aby ste sa zdražil sladkého? Aké sú vaše progresy?
Nečakam že schudnem za mesiac čo som pribrala, ale rada by som pokecali s ľudmi čo majú podobný problém :)

maminaveronika

Zaoberám sa zdravím životným štýlom, chudnutím, priperaním atd..
Máme produkty, ktoré ti určite pomôžu. Ja -14kg za 4 mesiace :-) Nejde o diétu,hladovanie,ani prudké cvičenie. Produkty sú čisto prírodné, bez chémie,plné vitamínov a minerálov. K tomu strava 5 krat denne, správny pitný režim, poradenstvo po celý čas zdarma, množstvo receptov a rád :-)
Pridaj sa a pomôžem ti: www.facebook.com