Riešením je len samovražda

Príspevok v téme: Riešením je len samovražda
je dokonane

Dobrý deň.
Už vyše 5 rokov trpím depresiami a posledné 2 roky samovražednými myšlienkami, no až teraz tie myšlienky beriem vážne.
Tohto roku ma vyhodili zo strednej školy, pretože som tam nechodila, kvôli silným depresiám, panický atakom, silným úzkostiam a kvôli psychickej šikane. Bola som aj hopitalizovaná na pchychiatrii, no nepomohlo to. Naopak, zhoršilo sa to.
Každé ráno sa budím znechutená z toho, že som nezomrela. A tak som prišla na to, že život musím ukončiť sama. Rodičia ma samozrejme po vyhadzove zo školy odpísali. Takže nemám ani rodinu, ani priateľov. Som úplne sama. Takýto človek nemá na svete čo robiť.
Je nepotrebný a len zavadzia. O tom, že mám samovražedné myšlienky nikto nevie. Dozvedia sa to, až keď to budem mať za sebou.

MarcoPolo

Nechápem ako ťa mohli vlastní rodičia takto odpísať, oni by mali byť tvojou najväčšou oporou, ale nevieme ako presne to u vás je, každopádne vždy je nejaké riešenie aj keď to tak možno teraz nevnímaš. Ale neublíž si prosím ťa, po každom daždi vyjde slnko, skôr či neskôr. Napíš a porozprávame sa o tom.
mpolosvk@gmail.com

Zamysli sa

Toľkí ľudia by chceli žiť a nemôžu lebo majú rakovinu...A ty nemáš také problémy.Váž si svoj život. Koľkí by chceli byť zdraví a nejde to.

Sally357

Tiez som v neriesitelnej zivotnej situacii, takisto uplne sama a nerozmyslam nad samovrazdou! Neurob v ziadnom pripade taku hroznu vec, je to predsa vrazda, s tym nemozes suhlasit!!! Napis mi, viem odmalicka velmi dobre ako chuti beznadej, skusme spolu prist na ine a spravne riesenie!
sallyhope357@gmail.com