Vodičák

Príspevok v téme: Vodičák
akotojee

Ahojte potrebovala by som poradit..Mám 17 rokov a toho roku si plánujem kupiť motorku.Idem si robiť vodičák aj na auto to je B skupina.Robi sa k tomu aj automaticky A alebo to budem musieť dorábať navyše?Budem mať jazdy aj na motorke?? Ako to vlastne je?Nikto mi ešte nedal presvedčivu odpoveď.Viem že od 16 už môžem jazdiť...A ako dlho to vlastne trvá?Som stoho na nervy..Možno trochu naraz všetky otazky ale fakt by som to potrebovala všetko vedieť..

akotojee

AnaLusia- Myslim že A1 je na motorku od 16 to som teraz zistovala na jednej stranke autoškoly..Proste chcem na tu motorku robiť čo je od 16 do 125ccm... To môžem od 16

AnaLusia

neuvedomila som si tvoj vek,... ty chceš A ? na to si musíš počkať, vek 24 rokov... A2 je 18 ,... ak máte doma motorku musíš sa opýtat otca či ti na to stačí A2 alebo si počkáš do 24r. na A ...

cenu na B neviem, ja som robila este v čase Sk, a platila som
10 000sk pred 10 rokmi..

ceny sa lisia v autoskolách...

AnaLusia

do leta to mozes mat, ale hned zajtra si chod po papiere -prihlasku, lebo musis doktorov obehat, aby si stihla prihlasenie do kurzu, moze sa stat ze kurz budu otvarat tento tyzden a dalsi az o mesiac,
aby si nemusela čakať...
do leta mať budeš, v pohode.. lebo na auto aj na motorku si mozes robiť naraz, aj skusky budes mat v jeden den...

akotojee

AnaLusia-ďakujem za odpoved,niečo som aj zistovala a už mi je jasne že budem musieť robiť na A1..musim sa isť spýtať do nejakej autoškoly len ma štve že budem nato čakať..nevieš nahodou kolko ten kurz bude dokopy trvať?v lete by som už rada jazdila..dufam že tie kurzy autoškola otvára aspon niekedy v jari...

AnaLusia

s B budes mať vodičák na malu motorku, na babete budeš moct chodiť :-D alebo na malom skutri a to je všetko,... v autoskole na tom nepojdeš....
na velku motorku si musis robit zvlasť... a je jasné ze s tym budes musiet v autoskole chodit a aj logicky skúšky...

Modra vlocka

Nenapíšem ti odpoveď lebo v 17 tich by si mala vedieť používať google.
Prepáč, nemyslím to v zlom.