Väzenskýústav

Príspevok v téme: Väzenskýústav
Benedick50

Dobry den..

Mam taky problem ze sa citim hrozne...ako úchylák. Citim sa ako zly clovek.. A aj nim urcite som. Mam vyše 50 rokov a dovtedy som spravil strasne vela hriechov.Ale robím ich stále tie tazké uz nerobim ale... Problem je ze z nich nemam vycitky. Respektive mam, ale iba v urcitych chvilach. Potom mi je to akokeby jedno. A pritom chcem mat krasny, cisty vztah s bohom, ale pozrite sa ake zlo v sebe mam.. A najhorsie je na tom to ze ani vycitky s toho takmer nemam.. A nikdy som ani nechodil do kostola.A pritom vycitky, svedomie je hlas bozi..no nie?Znamena to, ze boha v sebe nemam?Keď napríklad niečo ukradnem niekoho ohovorím alebo
niekomu poviem že ho určite zabijem. Alebo som ho neobjavil naplno?V mysli ma napríklad napádajú myšlienky komu by som urobil zle medzi ktorými ľuďmi by som urobil konflikty.Alebo ešte jedna vec za ktorú sa hambím že si predstavujem že som väzenský dozorca v base že tam obchytkávam chlapov v sprche rad radom.Alebo ešte horšie veci že napríklad deti respektíve mladých chlapcov mučím a znásilňujem.Kazdy vecer sa vrucne modlim, aby mi boh pomohol...aby mi ukazal cestu, ako ho spravne milovat ale tie myšlienky sú mi príjemné
takže neviem či som úchylný alebo mám chorobu?

Dakujem.

Terapeutka987

Jwana Josepha a Ricky Martina už vyčepčili tak prečo by už nemohol benedick50 byť v takomto zväzku keď píše že mu chlapy chutia.

pedag

Ale keď, iba tak by the way, mám frajera, tak koho budú potom po polnoci čepčiť ako nevestu? Toto si neviem vysvetliť. Koho budú čepčiť, ha?:-)

Terapeutka987

Skús tu benedick www.gayzoznamka.com keď už nevieš udržať tie svoje sklony.Vždy je menšie zlo keď sa vybúriš na mužoch ako by si sa mal na ďeťoch.

pedag

Benedick, toto už nie je fun, o čom píšeš. Zvieratká sa vedia ovládať a ľudia nie? Už sme horší ako zver? Ja Ti to teda poviem rovno, rob si, čo chceš, ale tie odmeny a tresty budú ako šité na mieru Tebe. Len to si uvedom. Tie tresty, uf, uf, uf, radšej si to rozmysli.