amulety,kamienky pre zdravie

IvetIva

Monika, prepáč, nechcela som sa Ťa dotknúť...
V Tvojom príspevku však vidím každú vetu ukončenú... ďalšia, lebo Boh neexistuje...
Ty by si to ako pochopila? Ak som zle pochopila Tvoj pravopis, ospravedlňujem sa. Viem ako sa rodia deti, neboj. Na konci príspevku som napísala, že Ti nič nevnucujem, možno si to len nevidela. Pekný deň

monika596

IveT iva.... nech ti ten tvoj boh vysvetlí ako sa rodia deti, ked sa podla teba liahnu z vajec....

a na koho budem volať?! budem volať 112...
a pochybujem ze ty budes volať iné....
alebo volaj boha a chcem vidieť ako ta zoberie do nemocnice,..

ja som napisala vseobecny prispevok,.. nepriklánam sa ani k jednej strane...! asi si sa nenaučila čítať s porozumením, tak nech ta to ten tvoj boh naučí, ked ta to nenaucili v skole...

ešte raz, ked si nechápavá!

niekto verí v boha, niekto verí amuletom, kamienkom..ja neviem...!

mne je to fuk, kto čomu verí....!

ja na rozdiel od teba nikomu nič nevnucujem,...!!!

za svoj život som si vždy musela pomocť sama! môžem j*e*b*ať kamienky, aj nejakeho boha...
ty si ho vzývaj aj 24 hodin denne ale mne ho nevnucuj...!

IvetIva

Angiiiiieeeee, súhlasím s Tebou, Monika, Ty si sa vyliahla z vajca, keď tvrdíš, že Boh neexistuje? Keď Ti bude najhoršie, na koho budeš volať? Kamienky, pomôžte mi? Alebo mi chceš tvrdiť, že si nikdy nevidela, možno nepočula o žiadnom zázraku? Mňa môžeš oklamať, viem, čo viem, ale seba neklam. Nič Ti nenútim, len sa zamysli. A nielen Ty.

monika596

je to každého vec, odjakživa ludia nosili niečo pre šťastie,
ked niekto verí v boha to tiež može ateista považovať za psycho...
lebo boh neexistuje..
tak ako niekto neverí ze mu kamen prisenie stastie...
ako tu bolo písané je to "placebo efekt"
v oboch prípadoch! lebo človek potrebuje niečomu veriť,..
ked verí že mu bude lepšie ked bude mať na krku nejaký kamienok tak mu lepšie bude...
a niektorí zas vyhlasuju do sveta že im pomohla viera v boha a vnucuju to aj ostatnym tuna na fore...!

pseudoDr

tam ide o to že človek niečomu potrebuje veriť,... a ked bude veriť ze mu tie kamienky pomahaju, so psychikou to robí divy,.. bude myslieť pozitivne... o tom tam ide aj...

IvetIva

Čaje sú dobré, ale zdravie a psychiku Ti žiadne kamienky, ani žiadne iné predmety neposilnia, iba ak naopak. Buď opatrný. Ak sa chceš posilniť, choď čo najviac von na vzduch, veľa pohybu, dobrí priatelia a radosť, tie Ti urobia tú pravú službu na posilnenie a ešte zadarmo:)