Bolest hlavy

Príspevok v téme: Bolest hlavy
Richard123

Zdravím chcem sa opýtat moj pribeh je dost dlhy ked som mal 17r mal som take iste problemy.... malatnost, busenie srdca, tazke dychanie, bolest hlavy... no preslo 7 - 8r a je to tu zas. trapim sa už s tým 4mesiace pobehal som všetky vyšetrenia od kardio neuro a všetko mozne všetko je v poriadku... 3x ma brala zachranka tlak som mal v zachranke 180! sanitaci si robili somna srandu ze mi nic neni len som sa vystresoval... ked som mal 17 napravil mi chrbticu jeden rodinny znami od vtedy bol pokoj. mal som na krcnej chrbtici asi 4 stavce von. teraz som mal tiez az 5 už som bol 2x na napravenie a stale to nepomohlo... ak mi viete poradit ako sa prestat s týmto trapit budem vam bovdacný... skusal som už aj cviky na chrbticu , zelezo , vela tekutin... no dobre mi je iba ked lezim. dakujem za kazdu odpoved. ozaj chrbtica ma sem tam pobolieva alebo sedim za PC a tazsie sa mi dýcha.

richard111

Neberiem ich za posledne mesiace som nebral ibalgin od kedy mi je zle..... len ked ma boleli zuby... a to bolo este predtým ... vobec neberiem tabletky ... ale len je to horsie a horsie piskanie v usiach a malatnost....

Omen

Nemám zázračnú guľu, a tak sa ti k lieku na úzkosť vyjadriť neviem. Čo sa týka Ibalginu, ten by si brať nemal, nakoľko spôsobuje vysoký krvný tlak a vyvoláva bolesť hlavy.

richard111

Ziadne lieky ani ibalgin nic akurat mi odporučili nieco na uvolnenie svalstva guiacuran ci jak a na uzkost ale neberiem to pravidelne....

richard111

Aj teraz psychicky som sa na to zameral a prislo mi nevolno a začalo mi byť srdce z ničoho nič.... nechapem tomu čakam dieta vsetko je fajn nechapem

richard111

Taze zacalo to asi v polke novembra mierne nevolnosti sem tam na polhodinku mi prislo zle a potom dobre... ale momentalne už je to stale stale ked sa dvihnem z postele ma bolieva hlava... srdce mi zacne byť alebo tazko dýcham... napriklad dnes stale ked sa postavim alebo čupnem ma pichne do zahlavku... vysetrenia boli postupne: moja obvodna ma poslala na chrbticu tam mi zistili blok na krku a na krcnej. potom sa to odblokovalo isiel som na kardio tam mi zistili spravnu činnost srdca pozerala mi to cez pristroj potom som isiel na neuro a tam ma poslali na EEG a povedali mi ze si nemam brat vazne vsetky bolesti ... a potom ma poslali na psychiatriu... to je asi tak vsetko

Omen

Richard, opitosť ti spôsobuje vysoký krvný tlak a ten zasa bolesť hlavy. Chrbtica spôsobuje tiež bolesť hlavy, ale s tlakom nemá nič spoločné. Aké všetky vyšetrenia máš za sebou? Berieš nejaké lieky, výživové doplnky?

richard111

Ano vysetril ma aj kardiolog... sportujem od 5 rokov nikdy som zdravotne problemy nemal ani nic. Jedine co som mal je vseles a to mal asi kazdy... ani v rodine nemame problemy so srdciami. Je fakt ze sa psychikou na tom dost zapodievam... myslim na to... nechapem ako sa da nieco take vyvolať ja si skor myslim ze to bude nervovo psychickeho pôvodu.... nieco tam musi hrať aj chrbtica... ja si myslim ze ta bolest do srdca ide od chrbtice ja sa zlaknem a dostanem panický strach.... a v posledných dnoch ma dosť pobolieva hlava(opitosť) tiez si myslim ze chrbtica... dakujem za odpovede