Sklamanie

Príspevok v téme: Sklamanie
ZlataStrela

ahojte. sklamal vas niekto az tak ze ste mu vykricali do tvare pravdu co si o nom myslite ? aky se potom mali vztah ?
mam totiz jednu (uz byvalu) kamaratku o ktorej som zistila ze ma ohovara. je to smutne pretoze som jej verila. strasne som sa nastvala a mam v plane povedat jej do oci co si o nej myslim. zo sekundy na sekundu sa mi zacala hnusit.
myslite si ze je to dobry napad ?

IvetIva

myslim, ze to nie je dobry napad. Ona sama si robi reklamu, aka je, ked ju ludia pocuvaju. A Ty sa predpokladam nechces znizit na jej uroven. Zlom sa nikdy neodplacaj, ani ked Ta niekto sklame. Odpusti jej a sklamanie casom pominie, v opacnom pripade budes sama tyrana svedomim. Snad casom ona pochopi, co spravila.

nicollette12

Tak konaj podla toho co si myslis ze je spravne v prvom rade, neviem co presnw hovorila, ze ci to stoji za taky dohovor a ze ci nebude lepsie len tak mavnut rukou a poslat ku kade lahsie, lebo niektori ludia si nezasluzia ani tvoje nervy vies, musis to brat tak

ZlataStrela

nicollette12 - nacapala som ju. ona bola v inej miestnosti a naschval som zacala pocuvat pretoze som dlhsi cas mala podozrenie. chcela som len si potvrdit ze je to pravda. sice nezacala ona ale temu nezmenila. ked predo mnou niekto niekoho ohovara som ticho radsej nic nehovorim alebo nenapadne zmenim temu. neznasam ohovaranie. s takymi ludmi sa ani nebavim. nie je o com. nezasluzia si moju pozornost. preto si je aj kamaratov tazko najst.

nicollette12

A naco riesis ze aky vztah budete mat po tvojom vyjadreni, ved kasli na nu ak ta naozaj ohovara, to vobec neries nejake vztahy po tom s nou...stoj si za svojim hlavne

nicollette12

Ano je, urob to...len najprv si zisti ci je naozaj pravda to ze ta ohovara, ci to nie je niekoho vymysel, aby si potom nevyzerala ako hlupana pred nou...