Problémy s kamarátmi

Príspevok v téme: Problémy s kamarátmi
Brnbolka

Ahojte mam problem ze mam pocit ze ma nemajú moji spoluziaci radi. Okrem toho si myslim že mám celkom skvelý život mám aj jednu pravú kamarátku a aj dost známich... len v skole mam pocit ze ma nemaju radi... správajú sa celkom normalne ku mne aj sa bavime a vsetko ale nedavno sme isli na lyziarsky a ja som ostala mimo... nikto so mnou nechcel byt na izbe a nijako to ospravedlovali ze je plno a ze je to uz dohodnuté... na lyziarskom dve dievcata nesli a ostali colne miesta na dvoch izbach a ked som sa pytala zes kym som tak si ma prehadzovali ze si ju vezmite vy atd. Ked som skoncila v bunke sama lebo v jednej boli 3 postele a v druhej 1 postel... normalne sa somnou bavili ale aj tak sa neviem zbavit pocitu ze ma nijako nemaju radi... som prvacka na strednej...

manora199

Ahoj, veľmi dobre viem čo prežívaš...Síce ja kamarátky v triede mám, ale aj tak oni sa bavia aj s ostatnymi a ja moc nie, pretože veľa ľudí z triedy mi proste nesedí..Aj keď ma zdravia a prihovárajú sa, ja mám stále pocit, že hoci čo by sa mi stalo, tak by mi nikto z nich nepomohol, takže radšej sa nebudem nikomu vtierať nasilu, keď vidím že aj tak by som bola pre nich zbytočná...Samozrejme im pomôžem ak potrebuju nejaké učivo alebo niečo sa spýtať, len po tej vzťahovej stránke si nie som blízka s viacerími...A poviem ti, že ani ty sa im nevtieraj zbytočne, pretože ťa začnú iba využívať keď uvidia že ty za nimi chodíš a prihováraš sa...veď uvidia slabého jedinca, ktorý v triede nikoho nemá a nemá sa ho kto zastať, takže to využijú...ja som mala šťastie že mám aspoň také 2-3 dobré kamošky v triede, ale zas nie su to nejaké najlepšie kamarátky...