Mozgová hmla

joro

A ešte som chcel pridať mám hep.C neviem či to s tým súvisy, prechodená žltačka, chodím k lekárovi iba na kontroly, a ešte stále by som spal hocikde hocikedy

joro

Toto poznám a žijem s tým, a neviem či to patrý k tomu, niekedy niečo poviem a o chvíľu si nedokážem spomenúť o čom som hovoril, alebo naraz počas nejakej debaty neviem čo by som mal dalej hovoriť " stratím niť" a doktorom sa to zle vysvetluje, zle sa s tým žije a to už mám 51, zavriem oči a nič tma, cez deň sa niečo udeje a ja musím rozmýšlať čo to bolo a veľakrát si ani nespomeniem, keď som bol dieťa tak som to nemal

mlhac

Ze medicina to taji (toto uz smrdi paranoju...)

A ked som clovek z dlhsie trvajucou hmlou,ale nikde som to neuviedol,ci uz pri zobrazovacich ci inych vysetreniach, tak co ich medicina, odtial vymaze? Formou telepatie vedia,od pohladu,ze ja mam hmlu a teda isto parazity,tak lekari aj vsetok ostatni personal po upratovacku nemocnice mi to taja :-DDDDD Jezisikriste. Zijeme v 21.storoci, nie za Marie Terezie

BJ_2

Sposobuju to parazity, ktore sa vam dostanu nielen do mozgu, ale aj nervovej sustavy. Medicina to taji, parazity naschval neodhaluje.

TakeDaco

Zazila som nieco take, derealizaciu alebo co ked som mala 18r a uz si ani nepamatam, ci to trvalo par mesiacov alebo rok, dva. Chvalabohu to preslo ale bolo to strasne, mam pocit, ze som tieto spomienky akosi vytesnila z hlavy, ze predstieram, ze sa to nestalo.

Mala som uplny pocit odcudzenia od okolia, okoliteho sveta, akoby som tu ani nebola a vsetko sa mi iba sniva. Doslova ako ta hmla pred ocami. Uplne zastrene vnimane. Akoby som bola iba akysi "pozorovatel" a vsetko sa dialo automaticky, vsetko islo mimo mna. Doslova mi to pripadalo ked som vysla na ulicu, ze sa mi sniva. Uvedomovala som si, ze toto je realita len som to akosi nemohla citit. Myslela som si doslova, ze som prepata a ze sa zabijem asi. Pamatam si ako som si zvykla pokazde ked som vysla von v hlave hovorit: "toto je realita, som vonku, vsetko je v poriadku tak ako ma byt, vidim, pocujem, chodim, dycham, takto to ma byt, to sa mi iba zda, ze nie..." - to bolo totalne psycho. Aj ked som isla cez mesto a videla som ludi, mala som pocit, ze to nie je realne, ze som tu sama niekde uvaznena v inom svete, ze sa nemozem z toho sna prebudit. Bala som sa aj vychadzat von, ked som bola doma tam som mala ako tak pocit, ze je vsetko v poriadku ale ked som vysla von ani z daleka to nebolo v poriadku.

Psychiatricka ma odbila s tym, ze to je len depresia a tym, ze nic nerobim tak som jej verila. Ale nastastie to preslo a potom som si uvedomila, ze to bola asi realna diagnoza.

nicollette12

Nemusi to byt hned "mozgova hmla", ja som zazivala dost podobne veci v starej robote, lebo som bola velmi vytazena, nespavala som a trpela som extremnou vycerpanostou, kedy som to este pocitovala, ale potom prislo to obdobie, kedy som sa citila fajn ze mi stacili aj 2 hodiny spanku a uz som skoro ani nemala potrebu spat a zrazu bum, bola som na pracovnom stretnuti a z nicoho nic ako som sedela sa mi zacalo vsetko skreslovat, klient mi nieco rozpraval, ja som na neho iba pozerala ako keby som ho vnimala ale vo vnutri som tie myslienky nevedela spracovat-uplne som nevnimala samu seba a ked na mna pozeral ze uz dopovedal, tak ja som ani nevedela co rozpraval, nevedela som mu zrozumitelnou vetou nic odpovedat, stretnutie som musela ukoncit, lebo som nevedela co sa deje, musela som si aj taxik zobrat lebo by som to ani neodsoferovala, hned ako som prisla domov som si hladala ze co to moze byt, samozrejme tiez mi vyslo ze mozgova hmla, derealizacia atd....ani sa mi spat nedalo tak hned na druhy den som sla k lekarovi a ten uz videl na mne ze som vyslovene vycerpana ale extremne, ze uz si to ani neuvedomujem, predpisal mi ukludnujuce lieky a poslal ma domov s tym ze nech sa idem poriadne vyspat...bola som tyzden doma, z toho som spala asi 4 dni dokopy a citila som sa ako novy clovek, odvtedy som dala vypoved a zamestnala sa inde....a davam si sakra pozor na spanok, minimalne 6 hodin musim spat