Mozgová hmla

ModraObloha

Myslím že to mam presne ako autorka témy, neviem teraz či mne to spôsobuje, chrbtica (krčna), či problémy s trávením alebo zápal uši ktorý mam asi 7 mesiacov a tuo hmlu cca 8-9.. Cvičím na chrbticu, trochu sa to zlepšilo no stále problémy s pamatou a to som sa považoval za človeka čo ma dobrú pamäť.. teraz vôbec.. musim uvažovať čo som dokonca ráno jedol.. niekedy mi to zabere aj 5 minut kym na to prídem.. hmla v očiach.. ano.. no menej ako predtým hlavne cez zimu... mam toho viacej no toto tak zneprijemnuje život.. že si to nevie nik predstavit.. bol som u doktorky a ona mi povedalla že sa moc pozorujem a hľadam veci na interente.. a podobné kraviny.. posledné 3 dni užívam fakt silne probiotika a celkom sa zlepšil aj ten zápal uší na ktorý mi nepomohli 2 antibiotik a 2 kvapiek plus dlašie 2 prirodne preparáty.. teraz sa citím aspon kvolu ušiam viac ako človek.. a aj pamat je kusok lepšie.. čo sa týka tej mimiky a celkovo vnimania prostredia to je hrozne... jak nadrogovaný či spitý... niekedy aj ked som sa sustredil na text nejaký tak som musel čitat 2-3x aby som pochopil čo čítam.. neprajem tonikomu a ani neviem kvoli čomu to začalo... neviem čo ďalej.. je toho na mna strašne moc a to som mladý.. ani zdaleka nehovorím o všetkých problémoch ... asi nik z blízkých ludí mi neverí... niektorý mi aj do oči povedali že si to vymýšlam.... ja niekedy neviem čo dalej fakt.. ano uvažoval som aj nad smrtou... v skratke.. bez kamaratov, priatelky, zdravotne som na tom horšie ako 60 roční dedo.. nemam prácu a som odkazaný na rodičov.. a správam sa ako cvok či psychopat kvoli tomu že už to nedokážem znášať.. ta bolestma ničí... agresivný.. naladový.. vybušný.. nestabilný.. neviem čo Ďalej.... ja mam život rád ale ked ja už nemám žiadne štastie a dôvod prečo bojovať... chcel som strašne najst babu čo by mi rozumela, bola uprimna,laskavá,srdečná a chápala ma aj ked mam veľa nedostatkov.. no ja som si sam povedal že nebudem si radšej hladať nikoho... však som chudak.. načo mam ubližova%t niekomu ktoma buducnost a je skvelý človek?? Tak totosom ja.. troska ktorá si odopiera aj tu jedinu vec pre ktorú by som dal vela.. ked vidím ostatných ludí von... mladých ako sa majú radi... vypadaju ako keby su spolu aj 10 rokov tak len zavidím.. niesom slaboch.. no po rokoch tohoto to zničí každeho.... ja som býval veselý chalan.. teraz som uzatvorený v sebe a v svojej hlave... neprajem toto nikomu.... už asi nejdem ani prosiť opomoc.... 4-5 rokov som skpúšal minal všetky svoje peniaze čo som zarobil na nejake veci čo by mi mohli pomôcť so zdravým no nič nepomohlo.. asi som bol fakt chudak v minulom živote a totomam za trest.. tak mi treba :) dufam že skapem...... najzbytočnejší človek na svete.. toto čo píšem takto je v podstate kvoli tej samote... ja to nemam komu poedať... je to posledný spôsob vzdoru.... tak ak toto vôbec niekto dočítal dokonca tak vdaka a prejem vám lepší život než mam ja... :)

Cliattsi

Hmla 978- prosím ťa a vieš mi napísať, kde konkrétne v akom laboratóriu si to ideš dať urobiť a kolko to stojí? Lebo aj ja by som chcel.

Hmla 978

Dajte si zmerat hormóny slinami a spravit testy ako si na tom telo stojí,ked taketo stavy sú,tak niečo v tele musi byt rozhádzané,ako napr. Hormóny....kortizol a epinefrin...tzv. stresove hormony...telo nejde ukludnit,strašná únava,beh myslenek,proste ako keby vypnuté telo...ja si teraz dam zmerat hormóny slinami a uvidim....normálne vam to nespravia,musite si to zaplatiť...

Kontrol0r

Toto v niektoré dni pociťujem aj ja, dokonca mám niekedy počas fyzickej záťaže aj roztrasené videnie na niekoľko minút. Ako keby som nemohol zaostriť a obraz sa triasol.

často sa mi stáva že ako keby sa mi mozog zahltil. Napríklad nedokážem robiť dve veci naraz, ak niečo robím a niekto ma vyruší a niečo chce tak ak aj v prvej činnosti pokračujem počas rozmýšľania nad niečim iným, tak potom keď precitnem tak ani neviem kde som skončil alebo som tu činnosť nejak pokazil ale ani si na to nepamätám. Proste napríklad robil som v práci na pc nastavoval som nový profil, zavolal mi kolega a niečo chcel, po skončení hovoru pozerám že profily sú zmazané, nechápal som lebo som si nepamätal čo som na pc robil lebo mozog riešil hovor ale ruka stále nejak ovládala myš a niečo robila.

Niekedy mám aj dni kedy som ako keby mimo, nemôžem sa sústrediť a ak to skúšam rozbolí ma čelo

Cliattsi

Goldenfish- a ty máš aký názor, čo to podľa teba spôsobuje. Narýchlo som to pozrel a na chlamydie.info bol aj názor, že je to homocysteín. Tvoj názor?

Buki

Nevim presne co je mozgova hmla a co tym myslis, ale mam Avpd a to co popisujes je bezne. Ked sa dostanem do nejakej tazkej psychickej sytuacie, tak sa strava ako keby my venechaval sluch. Alebo ako keby sa mi slova neprenasali do mozgu. Aj ked pocujem dobre a pocujem normalne suskania v konci miestnosti. Myslienky zamrznu a neviem reagovat. Pokial viem je to bezne pri AVPD

Hmla 979

Mne sa take iste niečo začalo ešte v septembri...moj koníček je cvicenie...no a dal som si predtreningovku a na dalsi den taký pocit opitosti...neviem ci mi to voľačo dokaslalo,ale v kazdom pripade,uz to neberiem...teraz take ako keby som žil v sne,bez nálady,myslite,ze sa zblaznite,proste nič prijemne..Bol som na vsetkych moznych vysetreni a nič mi nenašli...nakoniec som skocil za psychiatrom,a ten mi predpisal lieky,no ale tie lieky nejak extra nepomahaju,skôr to este viacej nechcem povedat čo...Ale myslim si,ze kazdy človek,čo ho toto zastihne,tak si povie...v čom som spravil chybu...ja stym bojujem,hľadám vsetko mozne,lebo takto človek nemá žiť,v takomto ako keby v sne...