Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Už ma asi nemiluje

Príspevok v téme: Už ma asi nemiluje
Leni1995

Ahojte neviem čo čakať od tohto príspevku asi len radu ako by ste sa zariadili vy..S priatelom sme spolu 2 roky mame krasnu 5 mesacnu dceru ale problem je v tom ze sa za posledny mesiac velmi zmenil..Je ku mne odmerany vacsinou je u suseda o malu tiez nema zaujem..Dneska isiel na 10 dni do prace a ani sa nerozlucil ani nepohral s malou..Peniaze mi uz ani nenosi radsej kupuje on hoci mina aj na blbosti...Ani ja niesom dokonala kazdy robi chyby snazim sa moc ale uz to nezvladam..Vecer je na mobile aj do 2 rana a pipaju smsky a volaju..A ked sa pytam kto to tak mi odvrkne to je moja vec...Nechcem nechať malú bez otca ale nechcem sa ani trápiť neviem čo sa to s nim stalo..uz som uvazovala aj o tom ze ma druhu..Skusala som sa s nim aj porozpravat o vsetkom no vzdy len ma vysmial..Predtym bol uplne iny clovek s malou sa pohral rozumeli sme si strašne citila som od neho laskuu a boli sme stastny..Teraz sme ako cudzi ludia..Snazim sa aj o komunikaciu snazim sa mu vraviet ako sa citim ze to chcem dat do normalu zasa ale pripada mi to ze ani nema zaujem..Dneska siel na tych 10 dni do prace a uvazujem ze sa rozdelime mam krasne dievcatko ktore mi robi radost kazdy den a to mi staci..Prepacte ze som sa tak rozpisala ale musela som to dostat von a zdoverovat sa nechcem znamym ani rodine...Čo by ste mi poradili..

Hmmm123

Hovori ti aj, ze ta uz nemiluje? Neviem ci som to spravne pochopila.
Ak tedatedamas mas kde s malou byt, u svojich rodicov, netrap sa koli nemu. Vo vztahu musia chciet, snazit sa a davat rovnako dvaja, ak jeden uz nechce, vacsinou nenarobis nic. Podla mna uvazujes spravnym smerom, preco by si mala trpiet takto dalej a zjavne on tiez. Podla mna je slaboch a chce aby si to ukoncila ty, aby on mal akoze svedomie ciste, preto sa tak chova a je nepristupny. Nevie si podla mna inak rady tiez. Skus mu to navrhnut, v pripade, ze nechce zlepsit vas vztah, uvidis ako zareaguje.
Aj pre toto je predmanzelsky sex nanic, je to dosledok toho co jednoducho nie je spravne. Ale, je od teba dobre a krasne, ze si dietatku dala zivot. Ze dcerku ocividne lubis a si stastna, ze ju mas. Prajem ti veselsie dni a vela zdravia vam obom s malickou.

Leni1995

secret-lie: Celkom som ťa nepochopila..Prečo musíš hneď uražať? Chceš mi povedať že keď sa narodia deti v manželstve tak sa nikdy nestane že ostanú mamičky samé? Ak som zle pochopila tak sorry ale podľa mna je to jedno lebo ani manželstvo rodinu nezachránia a poznám takých kopec..žijeme u mamy,mama hore my dole v rodinnom domčeku a problem s mojimi rodičmi by som nevidela pretože si strašne rozumejù a beru ho ako syna....tak neviem....
Dalsi:Ano je to mesiac ja viem ze to neni moc ale ked kazdy den ked ti bude vraviet ze ta nemiluje ze je s tebou len kvoli malej tak ten mesiac je dosť...Pozri ja som tá ktorá sa stále snažila ale on nie...A ano svoju dcerku milujem ale nikdy som mu nedala pocitit ze on je vedlajsia cesta zapajala som ho vzdy ona je este malicka potrebuje pozornost a zo zaciatku mala aj od neho ale vravim posledny mesiac sa to zhorsilo vsetko by som zato dala aby sa to napravilo ale bojim sa ze to bude este horsie..Aj tak diky za rady vsetkym len som chcela vediet co by ste spravili kebyze sa vcitite do mojej kože...

dalsi

ved len mesiac sa sprava inak, a ty uz rozmyslas nad rozchodom? si normalna? to tiez svedci o tom, na akom mieste je pri tebe, a teda nikde. Keby si ho mala rada, tak bojujes, a ani by ta nenapadol rozchod... spamataj sa, daj mu cas, existuj aj pre neho, a nie len na 100% pre maleho, pre povinnosti...

Jana Lukacova

Leni1995: z toho, čo píšete priateľ nezvládol zmenu situácie, nový človiečik, zmena vo vzťahu medzi vami...netlačte na neho so snahou problem riešiť...nechajte mu priestor, nech sa so situáciou vysporiada, dajte mu však najavo, že ste tu, ak sa bude chcieť otvorene porozprávať o tom, čo ho trápi a že Vám na ňom záleží (ak je to tak)...

Problém tkvie v tom, čo ste napísala: "uvazujem ze sa rozdelime mam krasne dievcatko ktore mi robi radost kazdy den a to mi staci"...priateľ sa cíti, že on (váš vzájomný vzťah) už je na vedľajšej koľaji a ako partnera ho viac nepotrebujete, iba ako zabezpečovateľa rodiny...

Obaja prežívate náročnú situáciu a potrebujete čeliť tomu, ako sa cítite a byť k sebe úprimní...

secret-lie

ôs priateľom.." deti sa majú rodiť do manželstva...!

potom takto končia hlupe dievčence-ako slobodne mamičky...

nepíšeš kde žijete.... či u neho, či u teba...
ak si u neho, tak sa pobal a chod ku rodičom(na krk)..

nicollette12

Leni1995 - tak sa s tym budes musiet vysporiadat sama.....hlavne sa mu nedoprosuj, ak by mal zaujem tak by sa aspon s tebou porozpraval a povedal ze ci ho nieco trapi alebo ci sa nieco deje, ale asi ho to omrzelo, tak sa snazi vyparit.

Leni1995

Ja som male nechcela ale antiku a teliesko nemozem kvoli zdrv.problemom...Chranili sme sa a nehoda vznikla.Nad potratom som nerozmyslala nemala by som to srdce...

nicollette12

No tak vies, 1,5 roka mne osobne pride velmi malo na to, aby som s niekym mala dieta...ved to je prave ta doba kedy sa ludia otukavaju a odkryvaju na druhom tu masku, spoznavaju aj tie zle vlastnosti na druhom, nie je to podla mna idealna doba na dieta...takze vobec sa necuduj, to, ze bol iny na zaciatku, je preto, lebo bol stastny z niecoho noveho, taka chvilkova radost, ale ked asi zistil ze kolko treba na dieta penazi, ako sa treba o neho starat, tak pomaly sa snazi vyparit...je to realita vela ludi si robi deti aj po pol roku a potom zistuju co je ten druhy zac...mala si si to premysliet pred tym a najprv toho cloveka spoznat aky je naozaj vo vztahu, teraz je neskoro, hlavne sa spoliehaj sama na seba a bud oporou malej a pomaly sa nauc vychovavat za dvoch rodicov...