Už ma asi nemiluje

Príspevok v téme: Už ma asi nemiluje
Leni1995

Ahojte neviem čo čakať od tohto príspevku asi len radu ako by ste sa zariadili vy..S priatelom sme spolu 2 roky mame krasnu 5 mesacnu dceru ale problem je v tom ze sa za posledny mesiac velmi zmenil..Je ku mne odmerany vacsinou je u suseda o malu tiez nema zaujem..Dneska isiel na 10 dni do prace a ani sa nerozlucil ani nepohral s malou..Peniaze mi uz ani nenosi radsej kupuje on hoci mina aj na blbosti...Ani ja niesom dokonala kazdy robi chyby snazim sa moc ale uz to nezvladam..Vecer je na mobile aj do 2 rana a pipaju smsky a volaju..A ked sa pytam kto to tak mi odvrkne to je moja vec...Nechcem nechať malú bez otca ale nechcem sa ani trápiť neviem čo sa to s nim stalo..uz som uvazovala aj o tom ze ma druhu..Skusala som sa s nim aj porozpravat o vsetkom no vzdy len ma vysmial..Predtym bol uplne iny clovek s malou sa pohral rozumeli sme si strašne citila som od neho laskuu a boli sme stastny..Teraz sme ako cudzi ludia..Snazim sa aj o komunikaciu snazim sa mu vraviet ako sa citim ze to chcem dat do normalu zasa ale pripada mi to ze ani nema zaujem..Dneska siel na tych 10 dni do prace a uvazujem ze sa rozdelime mam krasne dievcatko ktore mi robi radost kazdy den a to mi staci..Prepacte ze som sa tak rozpisala ale musela som to dostat von a zdoverovat sa nechcem znamym ani rodine...Čo by ste mi poradili..

Leni1995

Kvietok333:Aj ja si to myslim lebo znicoho nic ostal chladny..Dala som mu krasnu dceru a snazila som sa byt dobrou zenou ale ked si to nevazil tak je sam alebo s nou..Fakt neviem ci ma ale nema nechcem mu krivdit ale ak chcel mozno slobodu tak ju ma...A je mi to luto co si zazila zivot zeny je dakedy fakt hrozny....

Kvietok333

Nerada To to pisem ale podla toho co pises ma druhu...vies preco Ti to pisem?Lebo moj sa identicky choval ako ten tvoj myslim tu zmenu v spravani uplne rovnako ako ty opisujes len s tym rozdielom ze to nakoniec nevydrzal a priznal sa mi. Neviem co Ti poradit asi tolko ze mas zdravu krasnu dcerku tes sa z nej,urcite urcite neostavaj s clovekom ktory si Ta nevazi..neviem preco sa toto ludim deje no asi je taky zivot..Drzim Ti palce aby som sa mylila a aby si sa netrapila

Leni1995

Hmmm123:dakujem kraasne som rada ze su tu ludia ktory pri mbe stoja a aj sa vcitili do mojej kože ze ste mi dodali aj odvahu a aj otvorili oci ze nam s malou asi lepsie bude ked sa oddelime...Mozno mu to otvori oci mozno nie ale ak sa tak bude chovat ku kazdej tak mu to nijde nevydrzi a vaam prajem do zivota leen to najkrajsie zasluzite si to .

Leni1995

Kikirik:Ja mam 25 a priatel je o rok mladsi...kto mu pisal mi nepovedal aj ked sa mu do mobilu nehrabem ale ked zaspal tak som neodolala no aj tak som nic nezistili mal telefon na heslo...

Hmmm123

Leni, urcite o malu bojuj a nedaj si ju, ak ti rodicia budu oporou. Keby chcel, staral by sa o nu viac uz teraz, ano. Stojime tu pri tebe ;) !

Kikirik

Nepises kolko mate obaja rokov a ani ci si zistila s kym si pisal. Nechcem hned hovorit ze ma milenku ale stane sa ze chlap nezvladne ze zena sa venuje dietatu a dozaduje sa pozornosti inde. A je uplne zbytocne sa s nim o comkolvek bavit neviem ake ma kto skusenosti no vravim zo svojich ze treba jednat chlapi miestami akoby odmietali pocuvat co zeny hovoria a este ich obvinia ze co riesia stale dookola a sa stazuju a pilia im tym usi. Jednoducho je to aj jeho dieta tak ho zamestnaj lebo ma privela casu ak ma cas venovat pozornost niekomu cez sms. Vyhrad si cas sama na seba a navrhni cas pre vas dvoch bez malej a co on na to. Ak nebude mat zaujem posli ho kade lahsie dcerka je mala ak sa bojis ze by vyrastala bez otca tak to mas jedno ved aj teraz o nu nema zaujem nasla by si si mozno ineho partnera ktory by jej bol lepsim otcom.

Leni1995

Secret-lie:Už keď odchádzal tak som mu pobalila všetky veci ale naschval zobral len pár..Ano už som bola troška rozhodnutá ale teraz je to definitívne..Aj sa vyhrážal že si malú zoberie a dá to na súd vraj mu ju pridelia pretože má tam kamaráta ale ako on si ju môže zobrať keď už tu nejavil záujem nevie sa postarať nič..V malej mu brániť nebudem ale určite mu ju nedám ja sa o ňu starám rodičia ju milujú a u mňa vyrastá v láske a tam neviem ako by jej bolo...

secret-lie

ked ti otvorene povedal že ta nemiluje a ešte má tú drzosť bývať u tvojich rodičov, tak je to len obyčajný príživník,...
kým je preč pobal mu veci a ked dôjde daj mu ich pred dvere a dovi dopo