Som šikanovaná kvôli výške

Príspevok v téme: Som šikanovaná kvôli výške
Menejcenna

Ahojte.
Som druhy rok na gymnáziu a.... a už od začiatku ma moji spolužiaci šikanujú kvôli mojej výške. Som tam najnižšia z triedy. Mám len malých 152 cm. Ach..... ja už nevládzem. Prečo som práve takáto ja??? Moj otec je dosť vysoky,mame je o trošku nižšia. Ale ja?? Ja som až príliš krpatá. Po celej škole som ponižovaná. Majú narážky typu ako Aha,prišla malá pi*a a pod. Nadávajú mi,ponižujú proste všetko. Ako ďalej? Rodičom to povedať nechcem lebo jediné čo by mi povedali je že si z toho nemam robiť veľkú hlavu. Ale to sa nedá

Jana Lukacova

Menejcenna: prijmite to, aká ste..ako píše ďalší sú muži, ktorým sa páčia nižšie ženy, sú takí, ktorým sa páčia vyššie ženy, svet je plný rôznorodostí...nenechajte sa dupať spolužiakmi v škole. Neštve Vás to, že o Vás tak hovoria? ...skúste nabudúce tomu, kto na Vás útočí pokojne pripomenúť nejaké jeho/jej "črty" a užitočné by bolo porozprávať sa aj s nejakým pedagógom o Vašom probléme, možno by prišli učitelia s riešením, ako dať spolužiakom výchovnú lekciu do života..

dalsi

podla mna si vsimas minimum ludi, ktori ti chcu spravit zle... myslim ze kazdy jeden z nas ma zazitky, kedy je niekym vysmievany, pre hocijaku pricinu,, ti co sa vysmievat chcu, si vzdy najdu dovod,, to ze si nizka ale podla mna nieje ziadny realny dovod na obavy,, ja mam tiez ovela radsej nizke dievcata, su mi sympatyckejsie, ovela,, mam 172... sa aj vravi, co je male, to je mile,, nwm, staraj sa o seba, o postavu, oci... spirala... a vec, ze budes atraktivna,,, na hlupakov neprajnikov, kasli.

Emma121

Určite to nie je normálne, že ťa kvôli tomu šikanujú, je to od nich dosť stupidné a ešte k tomu koľko majú rokov by už mohli mať nejaký ten rozum. Ale podľa mňa by si to určite mala niekomu povedať...Keď nechceš hneď rodičom tak to povedz učiteľke, školskej psychologičke ak máte. Nemala by si to dusiť v sebe a takto sa trápiť, pokiaľ ani to nepomôže a stále to bude pretrvávať, tak jedine zmeniť školu :)

Mitt

Aj ja som krpatý (cca 175+- cm v 18 rokoch) a čo ??? Mám ich na háku, nebojím sa ani 193+ vysokých alfasamcov a som sebavedomý až až.

Ty máš 16 rokov, ešte môžeš aj vyrásť cca 2 cm, tak nevešaj hlavu a rieš iné, podstatnejšie veci.