Problémy s prácou kvôli tempu

Príspevok v téme: Problémy s prácou kvôli tempu
SomPomala

Dobrý večer.
Mám problémy s prácou kvôli môjmu tempu. Som pomalá a na niektorých brigádach, kde som bola bol problém. Najmä vo výrobe. Všade vyžadujú rýchlosť a tú ja nemám. Som introvert a nie som veľmi komunikatívna, takže tam, kde vyžadujú komunikatívnosť, tiež nemôžem. Na to, aby som začala finančne podnikať, nemám. Neviem, akú prácu si zohnať. Som strašne pomalá, a aj v škole na praxi si o tom šuškajú. Pri práci som strašne napätá, zamyslená. Neviem sa uvoľniť, neviem prestať myslieť.
Mám problém sa aj osamostatniť, pretože mám strach, že kvôli tej pomalosti nebudem mať práci a nebudem mať kde bývať. O pol roka končím školu. Vôbec neviem, čo bude.

Poraďte mi, čo mám robiť ?

Buki

@Neznamy-THM1986 Takych firiem je dost ale su to vysoko profesionalne firmy, ktore davaju nadstandardne platy a benefity a cakaju nadstandardne vykony. Ale prijat sekretarku, nevyskusat ju zo strojopisu a vyhodit ju v prvi den za to ze pise pomaly je ozaj somarina. Urcite ta nevyhodili za to ze si bol pomaly.

Modra vlocka

Angelademon
Najprv si zisti že clovek môže mať problém s prisbôsobovaním sa a až potom tu vrč. Niekto je pomalší, má slabšie vnímanie, reflexy a iné...

Neznamy-THM1986

Buki: No v životopise som veržue neklamal - tak to bolo... Proste očakavanie, že už v prvý den bude výkon ako u dlhodobozaučeneho... A zrejme zo stresu (ked mi bolo viac krat zdôraznene že ,,ste pomalej") tak boli aj tie chyby na zaklade ktorých som tam hned na druhý den skončil.

BTW: A neverím, že to je jediná firma kde su take podmienky

angelademon

moja zlatá vies niekto si nemoze dovolit byt pomaly v praci! Keby si sa musela postarat sama o seba platit byt tak by si sa tolko nesuchtala s pracou! roboty je dost vsetko je to len vyhovorka ze si pomala!

Buki

@Neznamy-THM1986 No mne to pride ako nezmysel.Pravdepodobne si klamal vo svojom zivotopise. Ak by im naozaj islo o rychlost v strojopise tak by si ta vyskusali hned pri pohovore a bedeli by ako si na tom. Alebo dovod bol uplne iny, ani nevies o nom. Mozno len veduci nema rad slovakov. To nie je nic neobvykle v Prahe.

Neznamy-THM1986

Buki: Čiže ano... Je veľa práci, kde sa čaká že prídeš a budeš taký rýchli jak tí, čo tam robia 20 rokov... Hneď prvý deň

Neznamy-THM1986

Buki: Ja som mal napr. takú skúsenosť, že som bol v Prahe som mal mať prác, kde som mal v pc upravovať údaje o zákaznikoch. No a hneď prvý den som nič ine nepočuval len - no na to že ste mněl ve školě strojopis ste strašne pomalej... A na druhý deň prišiel vedúci a tu ste mali chybu, tam ste mali chybu - viete čo? Vy nie ste vhodní pracovník...

Buki

Tak s rychlostou. Ked niekde zacinas tak nebudas taka rychla ako ti co tam robia 20 rokov. Dalsia kategoria su prace kde ludi normalne terorizuju. Pracuje sa na 150% a vsetkzm to pride normalne a ked tam pride niekto kto pracuje tak ako ma tak je pomaly. Normalni ludia odtial davno zduchli a robia tam len ludia co nemaju ine vychodisko.