Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

nevládzem

Príspevok v téme: nevládzem
bobeksk

ahojte čitatelia
mám 17 rokov a vôbec nevládzem žiť a ísť dalej.
Celé dni presedím pred pc čo už ma nebaví,nevládzem ísť von,stratil som všetky moje hobby čo ma robili šťastným.Cítim sa ako 80 ročný dedko.Navyše ma všetko bolí,mám psychické výkyvy,dosť často plačem a neviem sa z tohto dostať.I ked rád by som chcel vrátiť do starých kolají a užívať si život :( ale momentálne nedokážem ani ísť von a zabávať,i ked sa zabávam tak ma prepadne pocit neistoty je to tu zas :(

Bnb

Toto sa tu bude opakovať do kolečke, že mládež je "zkazená". Predstavte si, už v starovekom Grécku toto opisovali ako sú z mládeže pohoršení. Aj moja babka mi dokonca rozprávala ako jej mama bola pohoršená z nasledujúcej generácie, či už kvôli hudbe alebo že si dievčatá vyhŕňali sukne pod kolená. Rozdiel je v tom, že táto generácia má väčšiu možnosť sa ľudom ukázať na sociálnych sieťach a bohužiaľ vidno tam najmä tú kvázi horšiu stranu mládeže. Veľa ľudí žiaľ zabúda aká bola ich generácia a že vlastne sa ani veľmi nelíšila.
A čo ked je niekto citlivý alebo psychický slabší? To si nezaslúžia pomoc? Nechápem prečo potom chodíte na toto fórum, konečne môžu najmä mladý niekde anonymne požiadať pomoc namiesto toho aby to dusili v sebe.

NaRovinu

Súhlasím s Mitt. Som žena, no dnešné ženy... to je na "tyčku". Ako hovorí Mitt, sú vulgárne, zmaľované, alkoholické, prefajčené huby. Samá faloš, ohováranie, pretvárka, závisť... Mrchy. Predstavte si, ale aj kvôli takýmto mrchám, sa človek dostane do depresií.

Mitt

takisto alias verbena, zdvihnúť sa píše s mäkkým i.

A tie posledné, ktoré tu majú čo rozprávať o dnešných chalanoch, ale aj o povinnej vojenčine, sú ženy. Dnešné dievčatá žiadná slušnosť, samé vulgarizmy, cigareta v hube, fľaša koniferky v ruke, zmaľovaná tvár atď...

takisto

a ešte dom zabudla napísať, že títo ufňukanci by nefňukali, keby ich rodičia hasili, tak ako nás..!
dnes si to nemožu dovoliť lebo decko sa bude rodičovi vyhražať že ho udá na policii.....
keby sme to rodičom my povedali by nam pysky rozbili..

takisto

Ehmo...
no však..? chlapcom chýba vojna tam by ho naučili že ho nič nebolí, a ničoho sa nebojí...
ja neviem čo to je za trasľavky, ufňukaní, rozcítení, buzíci,.. stačí sa pozrieť po meste, ja neviem či sa niekde stala chyba alebo čo že sa takéto "choré" stvorenia rodia... väčšina dnešných násť-ročných má depresie!!!
akože z čoho!!! maju všetko, tak jedine čo ma napáda je že su unudení..

ja som generácia ktorá ešte zažila behanie po vonku, hranie futbalu na ulici, nemala som mobil, počítač, a ked som aj ten PC mala, nemali sme internet, bol na diskety a bola v nom len jedna normálna DOOM, a 3 kartové sucas systemu :-D

..nebolo tolko obchodov ako je dnes, chodili sme cely tyzden v jednom svetri a jednych rifliach a boli sme spokojní...
rodičia nam kupili nové pod stromček jedine..

dnes ?! maju kazdy mesiac novy mobil, značkove handry, vozia sa taxikmi, autami, lebo nevedia ani z vlakovej stanice do skoly zajst 20minut..
naša generacia ked sme dochadzali do mesta na strednu, uz som mala 2 rifle a 3 svetre :-D :-D chodili sme z vlaku do skol pešo, ja som to mala 20minut, ... prešli sme sa..

táto mládeš len na riti sedí, tak je jasné že pri takomto dlhodobom životnom štýle ochabujú svaly, tak ked potom človek spraví čo i len menšiu fyzicku aktivitu - 20min. chodza tak ho bolí všetko a má z toho depresiu...

preto treba zdvyhnuť riť a robiť so sebou niečo...!
Lebo rodičia ktorí takehoto darebáka živia si nemozu dovoliť mať depresiu.... tak nech si nájde brigádu, nech sa hýbe, nech nefňuká...

Man288

Ja som po psychickej stranke na tom zle uz od malicka.. Moj zivot je jedno velke trapenie a este k tomu skoncim v pekle :( mam aj zo vsetkeho neuveritelne stresy, tremu

Ehmo

ked tu place 17rocny teenager, ktory nic nedokazal, este stale je plne zavisly na rodicoch a jeho zivot je plny virtualnej reality, ze je unaveny, ma psychicke problemy, hento ho boli, tamto ho boli, tamtoho sa boji, z tamtoho ma strach, tak zacinam mat strach co bude robit cela ta generacia a ako nam zarobi na dochodky........my sme im museli zarobit na detstvo, skoly, a vsetko co suvisi s detstvom. Ako nam takato uplakana generacia zarobi na dostojnu starobu.
Mila mladez, bezte do riti s placom a VZCHOPTE SA.