Holenie

Azzaz

A odporucam nealkoholove maste/gely po holeni, ktore sa daju pouzit aj na ine veci ako na bradu a podpazusie kedze nestipu ;)

Azzaz

Este k otazke cim, ziletkou samozrejme :-D Nikdy som nic ine nepouzil a dokonca ziletku pouzivam aj na ine veci a pride mi to bezpecne, len musis kozu natahovat aby sa dalo po nej prejst ziletkou :) Ak si nechcel taky podrobny popis, tak prepac, ale v puberte som to riesil a nikde nebola poriadna odpoved :-D

Azzaz

Ahoj,

otazka, chces sa holit, alebo nie? Ak ano tak sa hol a nie nie je to skodlive, ani v tvojom veku ani inak... Ak to riesis moc, tak hlavne sa neriad internetom a internetovymi trendami, sam som sa dlho neholil potom som pozeral internet ze ci by som sa mal holit a vsade ze ano, ze teraz s tebou baba ani do postele nepojde a tak... no lenze to su uplne blbosti :-D Zacal som plavat a nejak som zistil ze tych chlapov co sa holia je menej ako ty co sa neholia :-D A pritom aj tych co poznam, proste bud su zadany, alebo maju dost nahodnych znamosti a vobec neriesia... Je to cisto na tebe ak si sam, ak mas priatelku tak ma asi co do toho kecat, pri nikeotrych veciach to moze byt rochu neprijemne mat pri nose cudzie chlpy :-D ale zalezi od vkusu ;) Kazdopadne osobne sa holim raz za mesiac a osobne mi to uplne vyhovuje, neviem ale chlpy mi rastu dost pomaly a za ten mesiac nieco narastie ale vobec to nezavadza a vypada to lepsie ako uplna dzungla alebo uplne hladke oholenie... Inak este jedna rada, tieto kraviny neries moc, dopadnes potom ako ja :-D

nicollette12

Ked ti to prekaza tak si to ohol normalne ziletkou ak tam mas hustejsie chlpy..ak tam mas menej chlpov tak skus tej depilacny krem... ale niektori muzi si to vobec neholia, takze ak ta to nejak moc neobmedzuje tak nehol :)