Nici ma muzova mama

Príspevok v téme: Nici ma muzova mama
lilipop

Uz som na dne so silami.Zijeme v jednej domacnosti 8 rokou.Neustale sa nam miesa do vztahu.Stale zo mna robi sprostu a ona vsetko vie...kopec kritiky od obliekania ,po varenie,a ine veci.Pri svadbe mi uz pretiekli nervy ked mi stale hladala svadobne saty a muzovi oblek...navela som si nieco vybavila...a svadbu sme si na 80 perc.platili mi...nechcela som sa uz ani vydavat...ked jej aj poviem nic na sebe zle nevidi muz si ma zastane na 50 perc.Dom sme vyplatili surodencom a im sme prerabali kusok vedla nas na kolko som tam chcela ist ,ale ze nam kedze cakame dieta to bude male...ano dietatko moj vysnivany sen ...uz teraz pocuvam ake mala deti,ako ich dobre vychovala vsetko jedli...a podobne.DOstala somvecicky chcela som si ich sama vytriedit ,urazila sa ,lebo to chcela robit sama ...bola ticha domacnost ...som psychicky na dne...neviem co mi uz pomoze...nevladzem...tuzim po rodine ,ale ked uz citim ze sa zacina miesat ja ostanem taka nervozna ze mi vrie krv v zilach...citim,ze mam depresiu ktomu som na pn..a mam vychadzky keby mozem na dlshie odist idem ku rodine...chce ma mesiac zaucat ked sa dieta narodi...nespavam koli tomu...moj muz je niekde za homosapiens ,lebo mu aj poviem aj nie stale pochopi,mam strach ,ze mi bude chciet zobrat rolu matky...stale sa robi dolezitou a zvysuje hlas...neraz mam chut ujist ujist daleko lutujem,ze ma muz nahovoril tu ostat...som psychicky na dne.Na poklad co sa najviac tesim...nebudem moct si to tak uzivat,,,svagrina mi hovorila,ze ona to mala hrozne ,ze jej aj deti prezliekala...neviem ,ako dalej neviem

bagramian

tak, je to zrejme dost agresivna svokra.. len nerozumiem zenam, ktore sa tu rozohnia :) jedneho dna si to ani nemusia uvedomit a mozu sa stat presnou kopiou tej starej :D predpokladam, ze aj ona raz zacinala ako obycajna nevesta, ale rokmi sa pretransformovala na svokru :D

Matyo

Tu je už ťažko radiť, urobila si niekoľko osudových chýb za sebou:
1. vybrala si si neschopného chlapa, ktorý sa nevie odpútať od matky a rodnej barabizne,
2. zobrala si si ho za manžela,
3. otehotnela si s ním
...a teraz si v situácii, že sa ti svokra dennodenne stará a bude starať do života a výchovy dieťaťa až kým sa nepoberie na druhý svet a to môže chvíľu trvať : ) Bohužiaľ, budeš sa musieť naučiť s ňou vychádzať a koexistovať inak sa zožeriete...

hurmikaki

pred časom tu bol takyto prispevok, kde sa jej svokra miesala do vztahu, chcu prerabat dom, vydavať sa má...

či to nie je rovnaky autor...??

mala si si rozmyslieť skor...
ked ste mali na to aby ste vyplatili surodencov a prerabali dom, mali ste si kupit vlastny...
a mať pokoj...

si snad dospela a svojpravna, tak sa s nou nebav...
nevieme ako mate rieseny ten dom, ci mate samostatne domacnosti.. alebo do seba narazate vsade , v kuchyni, obyvacke..

nech sa uraža kolko chce.. rob si svoje po svojom..
a nič ti nebrani ist k rodine byvať...! mozes ist k dr a moze ti na PN upravit miesto kde sa budes zdrziavat a dat tam inu adresu... ALE manželka má byť pri svojom manželovi....!

Krasolienka

Dalsi vypocitavy, pohodlny chlap znicil zivot svojej zene, nadhera :D Debilkovia neschopni zabezpecit vlastne byvanie, mamicke pri riti cely zivot a zena nech sa stara o cudzie bydlo, vraza tam peniaze a pocuva sproste zvasty cely zivot. Len tak dalej, dalsia generacia lenivych maznacikov, pri ktorych budu hlupucke zalubene zeny trpiet :D

dedok

Milá pani treba dať svokre najavo že je to Váš dom a platia tu Vaše pravidlá som dôchodca ale nikdy som sa neplietol do detí ako si zariadia život svokru treba pripraviť na slová nie bude to ako ja poviem a ona skrotne a ked nie nepustiť ju dnu pokial nedá pokoj mladým

Ehmo

My sme mali rovnaky problem, ale s manzelkinou mamou a to sme byvali vo svojom. Chodila 5x tyzdenne komandovat. Nic nepomohlo. Isiel som na nu v dobrom, potom v horsom, ale hrosiu kozu prerazis len pancierovou pästou. Nakoniec pomohli az vulgarizmy a urazky. Pred cudzimi ludmi som ju nazval sprostou kravou, ked prisla na navstevu ,tak som ju nepustil s tym ze ju doma nechcem. Pred spolocnymi znamymi som ju volal stihackou. .....Nakoniec som vyhral, urazila sa na smrt a prestala doliezat.
Takze viem o com pises a co prezivas. Pomoze len odstahovanie, alebo vulgarizmy a urazat do morku kosti. Po dobrom nic nezmozes.

anjelik47

Nevesta bude v dome svokry vzdy ta menejcenna a mozes sa aj postavit na hlavu ked ides byvat niekomu inemu a nie do vlastneho budu tam fungovat jeho pravidla. Obdivujem ta ze si do toho vobec isla ked si videla este pred svadbou aka je. Muzov co sa nevedia od matky odlepit treba vyslovene tlacit a ked ani to nepomoze rozchod. Moj ex tiez chcel ostat byvat po svadbe doma s 3mi bratmi a rodicmi a koli tomu sme sa aj rozisli. Ani za svet nechcel odist od rodiny ani hypoteku brat ani podnajom. Po mne si nasiel dievca ktore u nich ,, ubytoval,, a po par mesiacoch isli od seba. Tak by som pri nom dopadla aj ja.

janulik33

Tomas tvoje rady sice zneju pekne ale keby jej to povie tak celu rodinu postve proti nej a budu mat tichu domacnost kde sa nanu svokra bude pozerat ako na vraha. Zazila som si to tak viem. TU pomoze jedine vybavit si vlastne byvanie. Starsia zena sa nikdy nezmeni jedine vekom k horsiemu. Mozes sa snazit s nou vychadzat akokolvek dobre.

Tomas12345

Podla mna tvoja svokra to nemyslí zle len je az privelmi starostliva a do všetkeho sa chce starať , a tu len staci jej dohovorit ze si cenis jej ochotu ale ze tieto veci by si rada zvladla sama a ze ked budes daco potrebovat tak ju o to poziadas. Ak to od teba nepochopi tak potom nech jej to skusi povedat manzel.

Akoze nevidim nic zle na tom aby tvoja svokra dakedy opatrila tvoje dieta , ale ostatne veci nech uz nerobí pokial si to teda neziadas.