Samovražda, depresie...

Príspevok v téme: Samovražda, depresie...
Tamtamm

Začal by som s tym, den čo čo den pocitijem depresie stale rozmyslam nad všetkym čo sa mi na mojom živote nepači v ničom nevidim pozitivum mojim spravanim som stratil ženu, dieta ,pracu proste všetko čo som mal nakoniec stratim aj domov a potom už celkom možem dať zbohom tomuto svetu. Viem, že to je všetko len vo mne,že si za všetko možem sam a prave preto mi to neda spavat neodvažim sa ist niekde do spoločnosti aby som sa citil zahambene a verim,že ma za moje chyby ludia odsudzuju som slabšej povahy rad pomožem druhym ale sam sabe nedokažem....hambim sa za seba ci za svoje telo alebo myslenie ake mam. Nedokažem komunikovat pozitivne už ani neviem kedy som sa naposledy z niečoho tešil....

Benedick50

A čo by ste robili vy na mojom mieste keby ste mali sklony sexuálne obcovať s maloletými chlapcami už som zo seba taký naštvaný že by som vystrielal ludí.prísahám...
už sa vadím doma s matkou čo to za idiata splodila..Dá sa vôbec pedofília liečiť?Alebo s touto úchylkou budem dama sedieť sám stále?Rozmýšlam že si to honím.Už fakt neviem.

Tomas12345

(Začal by som s tym, den čo čo den pocitijem depresie stale rozmyslam nad všetkym čo sa mi na mojom živote nepači v ničom nevidim pozitivum)

No o toto je hlavny kamen urazu ze myslis stale negativne v nicom nevidis pozitivum nedokazes si najst vziat zo zivota to pekne ale vkuse len pozeras to co je zle a takto sa teda naozaj neda existovat. Skus si povedat ze stop, a odteraz budem mysliet pozitivne a nebudem hladat problemy ale riesenia.

( mojim spravanim som stratil ženu, dieta ,pracu proste všetko čo som mal nakoniec stratim aj domov a potom už celkom možem dať zbohom tomuto svetu)

To ze si stratil zenu , dieta a pracu este neni koniec sveta. Zenu aj dieta neviem co si im síce spravil , ale podla mna zmenou spravania ak sa polepsis a vstupis si do svedomia ich mozes znova získat, minimalne to dieta je sanca ze sa bude s tebou stretavat ak sa polepsis, manzelka si mozno uz najde niekoho ineho a mozno nie ktovie.

(. Viem, že to je všetko len vo mne,že si za všetko možem sam a prave preto mi to neda spavat neodvažim sa ist niekde do spoločnosti aby som sa citil zahambene a verim,že ma za moje chyby ludia odsudzuju som slabšej povahy rad pomožem druhym ale sam sabe nedokažem...)

Ano spravil si v minulosti chybu, ale nema zmysel sa preto nadalej trapit, lebo tym ze sa nad tým budes uzierat tak tým nic nedosiahneš leda tak si zhorsis zdravie. Ovela viac urobis ak sa rozhodnes ze sa prestanes lutovat a zmenis sa. Co sa tyka co si myslia druhí tak tým sa fakt netrap, a mimochodom ak sa budes sebalutovat tak na teba nazor nezmenia, a zmenia ho len vtedy ak uvidia na tebe pozitivne zmeny.

( už ani neviem kedy som sa naposledy z niečoho tešil....)

Tak sa tes napriklad z toho ze stále mas dobre zdravie a mas kde byvat a to je podstatne + si nájdi konicky co ti budu robit radost, urob si daco dobre na jedlo, pusti fajn film, precitaj fajn knihu, pusti hudbu a uvidis ze ti to spraví radost.

Preteba

SrycekJonatan, to nebolo ani trochu povzbudivé. Ľudia, ktorí tu píšu, hľadajú pomoc, nie odsudzovanie. Niekto si dokáže priznať, že urobil chybu a to je prvý krok k riešeniu.
Tamtamm ozvi sa: 1preteba1@gmail.com

Sally357

...nikto nie sme bez viny, ani dokonalí... a aj dnes si dostal novú príležitosť zmeniť čo sa zmeniť dá, seba i druhých začať mať rád, začať žiť lepšie... tak hlavu hore a kľudne sa ozvi
sallyhope357@gmail.com