berie tu niekto polyoxidonium injekcie,?prosim sem

Príspevok v téme: berie tu niekto polyoxidonium injekcie,?prosim sem
loneliness

ahojte,
prosím vás, beriete niekto polyoxidonium injekcie?
mne ich dala imunologička pred časom,ale nezačala som ich brať a mám ich nazvyš, chcela by som to balenie predať, kedže ma to stálo 20 € a majú mi skončiť v koši,to by som nerada. expirácia február 2018. Posielam hned poštou.
Potrebujem sa ich zbaviť, zľavím vám samozrejme cenu na 11 e plus poštovné. len to bolo veľmi drahé , pat injekcii, a niekomu to môže pomocť, ja ich brať nemožem.tak chcem aj pomoct..!! dajte mi tu mail, napisem vam.

Tinuska5384

Dobrý deň,
Polyoxidonium.bývajú aj čipky, je to jednoduchšia aplikácia. Používajú sa na rôzne ochorenia, slabá imunita, alergie, infekcie, onkologické ochorenia, boreliózy, chlamýdie,... Dávkovanie závisí od ochorenia. Kto by mal záujem, viem zohnať čipky. napíšte na mail tinuska111@centrum.sk

loneliness

LION
ak chces ozvi sa mi na mail
linduska259@gmail.com
dohodneme sa tam.
jeden zaujemca sa uz sice nahlasil,ale zatial neodpoveda na maily,takze napis, a uvidim, kto to nakoniec vezme.

Lion30

Pri zmiesani s vodou to velmi dobre boli ked sa do riti pichne :D stiahne ritne polky na dobru pol hodinu :D lepsie je to do pleca tam to tak neboli

loneliness

nikoho nenutim to kupit,samozrejme,
kedze som si myslela,ze budu pre mna, tak bola samozrejme,ze si ich uskladnim v chladnicke, a boli stale v chladnicke prirodzene, nenukala by som ich, keby nie. Nie som taka svina. Takze tieto utoky na moju osobu, nie su na mieste. Nemam dovod niekomu skodit.

olivio

pri nekvalite sa pri zamiesani s aqua inj. alebo nacl o,9 zrazi,, podanie sa potom neodporuca: odpisujem vam zo svojej dobrej vôle

polyox

olivio, nie je to trochu riziko takto kupovať injekcie? Akú máš istotu, že boli celý čas uskladnené v chladničke, ako treba, a teda sú OK?

loneliness prepáč, ale nedalo mi, keďže ide o zdravie aj o peniaze ...