Pestrec mariansky na precistenie

Príspevok v téme: Pestrec mariansky na precistenie
iskricka0008

dobry novorocny vecer prajem chcela by som sa spytat ci mate niekto skusenosti s uzivanim pestreca marianskeho bud v tabletkovej forme alebo vo forme caju - bola by som rada keby mi niekto poradil co je ucinnejsie, nakolko som sa rozhodla si trochu vycistit pecen z dovodu problematickej pleti a od znamej som pocula ze problemy s pletou su vo velkej casti kvoli peceni, takze ju chcem precistit prave takto, dakujem za odpovede a prosim vas neradte mi ze pecen sa moze precistit aj inaksimi formami ja sa pytam konkretne na pestrec...dakujem

Evitt21

Hlavne si nájdi takú formu aká ti vyhovuje, mne napríklad čaj nechuti, kúpila som si silybin active complex

Jaja15

Pestrec je super. Brali sme ho minulý rok - ten drvený 1lyžička 3-4x denne sa zapije vodou na prázny žalúdok. Drvený pestrec je v podstate hrubá vláknina takže prečistí črevá, zároveň ale obsahuje sylimarín - dá do poriadku pečeň a cholesterol. Mame za 1 mesiac upravil vysoký cholesterol do normy. Daj si -odkaz odstránený-. Objednávala som odtiaľ, ale dostať drvený aj inde, myslím -odkaz odstránený-, je ho dostať aj v lekárňach - len neviem či drvený alebo mletý(ten rýchlejši zoxiduje)

iskricka0008

no ja som pozerala na nete drvene semiacka ale naslo mi to iba nejake caje...tak ako sa to uziva? Ked je v drvenej forme? Ako caj nie?

nicollette12

Ja som to isty cas uzivala vo forme caju ale skusila som aj tabletkovu formu a urcite je ucinnejsia, skus vyskusat, kazdy clovek je iny

iskricka0008

nebudem sa prehrabavat v 1000 rocnych temach mohlo sa to kludne riesit ale ja som zalozila temu o mne co mna zaujima a nie co riesia iny....

romntickadusa

Len premýšľam či to boli drvené semiačka alebo drevená celá rastlina. Známa to objednávala niekde na nete. Tak skús pohľadať. Ja tiež idem na detox no chcem skúsiť skôr tu pupavu a upraviť stravu. Veľa stastia