splnilo sa vam niekedy co ste si velmi zelali?

Adden

Ano, v podstate vsetko zasadne v zivote, po com som tuzila, sa mi splnilo. Ale stalo ma to namahu, samozrejme. A urcite aj kus "stastia" som potrebovala.

simusaaaaas

Podla mna to je všetko o tom, či sa človek riadi srdcom alebo rozumom. Ak človek žije len pre inych, obetuje všetok svoj čaj, energiu, zdravie aj peniaze...bude stale na jednom mieste a všetko čo chcel budu mat iní...
Vela robi povaha človeka, jeho city atd...rovnako tak strach, ak za niečim chceme ist, tak jednoducho mame ist..ja osobne viem, čo z človekom spravi strach, jedno chcem, druhe robim a aby som mala aspon aky taky pocit tak plnim sny inym...nie nadarmo sa vravi, ze čo si nevezmeš, vezme iný...
A podla mna si treba dat pozor ma neprajnikov, vela ludi tomu neveri...no pokial ste na nejakom mieste( napr. zijete v dome) ktory bol davno slubeny inemu človeku nikdy tam nebudete štastní....

jumbacisko

Aj keď áno, tak iba do istej miery. Podľa mňa sa nikdy nikomu na 100% nesplní to, čo si praje (ak hovoríme o cieľoch, ktoré si vyžadujú tvrdú prácu a nie mať dieťa a pod.) Je síce pravda, že každá tvrdá práca sa človeku vráti, ale mať len 1 cieľ je veľmi obmedzujúce a zväzujúce, treba mať široký záber. :)