Iqos negativa-cigarety - iqos recenzie

Venome

Často sa deje že sa prepali tabak alebo tá náplň až do plastu a ťahám do seba ten plast aj cítiť tú chuť, radšej vymeniť za elektronickú. ??

itko915

Neviem ale o chvilu bude rok ako fajcim iqos.Nevidim v tom ziadne pozitiva lebo fajcim dalej.Fajcil som 20-40denne.Teraz fajcim 20 a viac naplni dene a tiez to nie je ziadna slava.Najlepsie je nefajcit vôbec lebo aj toto je skodlive.Lepsie sa dýcha to je pravda ale to je slaba naplast na to co sa deje s telom .Ide hlavne o ten nikotin a ten skodi dost vela na to aby sa clovek dopracoval k ifarktu atd.Fajcim nejakých 30 rokou tak viem o com pisem.Je to vsetko v nasich sprostých hlavach a sugeracii ze si musim zapalit.Teraz to uz je zavislost s ktorou sa nie dobre bojuje.Preto sa už dlhsí cas zaoberam myšlienkou prestat uplne.To bude asi najlepsie z fajcenia prestat uplne!

Peter1979

Bol som na IQOSe cca 8 mesiacov.
Pribral som 8kg a začala ma neustále páliť záha.
Takže toľko k IQOSu. NIKDY VIAC!!!

Jergy

Su tam tiez latky, ktore skodia, takze si myslim, ze je jedno, ci clovek fajci normalnu cigaretu alebo tuto novinku.

Rastislav Med

Iqos fajčim 1.5 roka a začal som mať po vyfajceni as 20 cigariet akokeby astmaticky zachvat,priedusky sa my stiahnu a dusim sa no minule som myslel ze skapem. Neviem ale z normalnych cugariet to nebolo a to fajcim vyse 20 rokov. Nestretli ste sa s niecim podobným?

marika84

Zdravím,pridávam negatívnu skúsenosť s tzv.darčekovými poukažkami za odporučenie v hodnote 25€.Celkovo som mala 2 zákazníkov ktorích som odporučila,prináležila mi teda 2x 25€ poukážka,Uplatniť si viem len online shope,v tabakovej predajni vôbec.Online shop dovoluje len kartonový predaj za 35€, takže musíte objednať karton odčítajú 25€, len jeden kupon sa môže naraz!! Tak teda zaplatite 12 € aj s dopravou.Ak chcete uplatniť druhý kupon postup je rovnaký...Konečný výsledok darčeku je teda 25€. ?

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.