Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

nedokážem byť šťastný a užívať si život

Príspevok v téme: nedokážem byť šťastný a užívať si život
problemproblem

už nevládzem,som stále v strese,ba priam v neustálej depke :(
nedokážem sa uvolniť,veci ktoré mi dokázali vyčariť úsmev mi už dnes neprídu tak ako kedysi.
viete mi poradiť nejaký relax? niečo čo by ma dokázalo zabaviť a uvolniť? prosím niečo napr. kratívne (ručne,alebo cez pc) šport mám rád ale momentálne sa nevenuj kvôli zimnému obdobiu...
dakujem za všetky odpovede :)

Rea3

Tiež som mala problémy s depresiami, a dosť vážne. Už nemám :-) Veľmi mi pomohla terapia Cesta a texty od Hicksovcov - určite odporúčam. Je to podľa mňa tá najlepšia filozofia pozitívneho myslenia, a odkedy som sa rozhodla riadiť ich radami, môj život je oveľa šťastnejší: stránka z ich prekladmi do slovenčiny: www.hicks-abraham.sk

define

Pokiaľ sa jedná o teba benedick tak každému je jasné že sa jedná o úchylného jebnutého sexuálneho psychopata ktorý obťažuje maloletých chlapcov a mužov takže ťa berú s dobrou rezervou.

Tomas12345

Tazko povedat co by ti spravilo radost kedze ta nepoznam. Kazdopadne tych veci je vela. dakomu spravi radost viera v Boha, inemu robi radost jedlo, dalsiemu zas pozeranie filmov, citanie knih, sportovanie, lustenie krizoviek, cestovanie, pocuvanie hudby, relax sauna masaz atd

nicollette12

Preco nevybehnes s niekym von na prechadzku? Ved dnes bolo von celkom pekne, ako na jar skoro, zober ked tak nejakeho kamarata, alebo niekoho z rodiny, kludne chod aj sam... a na PC ked tak si zahraj nejaku logicku hru, alebo uprac doma a budes mat o nudu postarane...