Ako potlačiť city a emócie ?

Príspevok v téme: Ako potlačiť city a emócie ?
NedariSa

Dobrý večer prajem.
Už vyše roka som zamilovaná do človeka, o ktorom viem, že mi lásku neopätuje. Stretávame sa pravidelne, chodíme totiž do školy, do tej istej triedy. Snažím sa odmilovať, v škole tie city a emócie potláčať, tváriť sa, že sa nič nedeje, no už strácam silu. Cítim, že onedlho sa to už nebude dať.
V škole sa snažím byť v pohode, ale už sa mi nedarí. Keď prídem domov, zavriem sa do izby a vyplačem sa. Celé dni mávam silné úzkosti, keďže na toho človeka vkuse myslím. Už aj rodičia si všimli, že som vkuse podráždená. V minulosti som taká nebola.

Poraďte mi, ako to zvládnuť ?

NedariSa

Matts Friend - Máš pravdu, nie sme kamaráti, ale rozprávame sa z času na čas. Viem, že o mňa nebude mať záujem, pretože má záujem o niekoho iného. Nemá to zmysel. Jednoducho musím vydržať a hotovo.

Matts Friend

Podla toho co pises odhadujem, ze sa sice poznate ale nie ste kamarati. Treba sa na celu vec pozriet objektivne. Nepoznas ho ale napriek tomu si myslis, ze je to ten najlepsi chlapec aky moze byt a si donho "zalubena". Na co cakas? Preco si ho este nepozvala niekam von? Ved si mu este nedala ani sancu aby ti ukazal, ci ti za to trapenie vobec stoji. Ty si radsej vyberies tu moznost sa kazdy den trapit kvoli niekomu, koho vobec nepoznas. Vsetko je len v tvojich rukach. To, ze o teba teraz nejavi zaujem este neznamena, ze ked ta spozna tak sa to nezmeni. Pamataj si, ten pravy chlapec pre teba neni taky, ktory sa ti paci ale taky, ktory ti zaujem opatuje.

NedariSa

BielyTesak - Neskúšala som prejaviť svoje city a ani to povedať. Ani sa na to nechystám. To, že o mňa nemá záujem je dosť viditeľné. Musím to nejak vydržať ešte pol roka. Potom škola navždy skončí a naše cesty sa rozídu. Síce to potom bude ťažké, bude mi veľmi chýbať (dokonca aj víkendy sú pohroma), neviem, ako to zvládnem.

Aj tebe prajem pokojné sviatky.

BielyTesak

Pro jedno kvíti slunce nesvíti. Raz mi to povedala jedna múdra žena. Emocie a city nepotláčaj , ublíži ti to len viacej. Pozri môžeš skúsiť mu povedať o svojich citoch , ak sa bojíš sklamania tak sa neboj. Aj keby ťa odmietne mužov je na svete dosť a určite sa nájde chlapov do ktorých sa ešte zamiluješ. Je to kruté ale tak to hold je , bol som zamilovaný do jedného dievčaťa a ona mi taktiež lásku neopätovala. Potom som to vzdal , tie pocity a emócie bolo toho na mňa moc ale prekonal som to lebo som si uvedomil že nie je jediná a že možno ani nie je ta pravá. Držím ti palce aby to dobre dopadlo a prajem príjemné sviatky.

Kdtncdjbmfk

Poznam ten pocit skúsila si mu to povedat ? Odkiaľ si ? Možno sa o tom potrebuješ porozprávať s niekym otvorené uvedomiť si pravdu a odlahne ti

NedariSa

Momentálne sú prázdniny a idem sa z toho zblázniť. Sú sviatky pokoja a radosti, no ja prežívam akurát tak úzkosť a smútok.