rng pomoz prosim

endura

Tami, skús aminokyselinu tryptofan ale tú v práškovej forme, nie tablety. Priateľka ju už berie a odvtedy je to úplne iný človek: žiaden PMS, odolná psychika, dobrá nálada, dobrý spánok a dostatok energie.

Tomas12345

Faith Healter otazne je ale preco je v mozgu malo serotoninu. Mozog za normalnych okolnosti produkuje normalne mnozstvo serotoninu. Znizeny serotonin byva pri dlhodobej depresiii napriklad. A depresia sa da zvladnut bud zmenou myslenia bez liekov alebo pomocou liekov .

Preto som dotycnej osobe poradil nech sa pokusi dako zmenit myslenie na pozitivne aj napriek tomu ze ma depresie. Ja som mal tiez silne depresie, no jedneho dna som si povedal ze stop, odteraz budem mysliet pozitivne a tesit sa aj z malickosti a najdem si kopu veci konicky ktore mi budu robit radost, a zvladol som tymto porazit depku. No ale samozrejme nie kazdy to dokaze zvladnut, a preto u takychto ludi co to nezvladnu, potrebuju lieky na zmenu myslenia.

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Tomas12345

Serotonin si najlepsie zvysis tak ak budes stastna, ked je clovek stastny tak sa mu zvysuje serotonin. Takze najdi si daco co ti bude robit stastie a stastnou a pozitívne mysli.