rng pomoz prosim

BJ_2

Ivan robi stale administratora toho fora, len problem je, ze je zamknute. Mozno by si mohla napisat Ivanovi, kontakt najdes urcite na tom fore niekde.

ele

Rene1337 prečo nechceš sa ďalej vyjadriť o RNG? Možno by sa mali už na tomto fóre prispievajúci ktorí RNG poznali z písania (aj ja) dozvedieť úplnú pravdu či žije alebo nie.Takto je povedané A ale nie B. Možno že by vedel administrátor, veď RNG roky tu prispieval.
Pamätám si nick Navy, ktorý s ním často diskutoval, myslím že sa volal Ivan a tiež aj Damian, tí by iste vedeli.

Moireal

Tak aj ja sa pripajam k prianiu pr RNG, nech je stastny na druhom svete, ak uz naozaj nieje medzi nami. Urcite nanho bude (nielen) tu vela ludi spominat v dobrom.

Rene1337

Rng uz bohuzial nie je medzi nami. Na depresie bezne v nemecku predpisuju lubovnik bodkovany. Pod depresiou sa vela krat skyvaju parazity,bakterie, takze okrem samozrejme rodineho financneho a ineho rozpolozenia. Pomaly vysadzat a zmenit zivot depkovat nikdy nikomu nepomohlo. Psycho lieky su robene abu sa uzivali dozivotne motaju viac a viac a skor dlhodobom uzivani vzdy iba uskodia. Serotonin si nedoplnis lebo tvoje telo ho ma nedostatok lebo ho tahaju lieky z tela. Vysie a vysie davky su po case na samovrazedne sklony. Takze porozmyslaj ako zmenit zivot co ti sposobuje problemy depky a zmen to,postavit sa k problemom zodpovedne.

Tomas12345

RNG ma aj vlastnu svoju stranku , takze skus si dat do google RNG stranka a vyhlada ti to , a tam ma aj na seba kontakt tusim mail takze na ten mu napis .