rng pomoz prosim

BJ_2

prav - dobre mas pravdu, pripada aj tato moznost, hoci Ivan mi z toho, co som od neho precital, nepripadal ako svina, ale skor ako clovek, ktory sa snazi pomoct ludom, a hladat pravdu aj poznanie. Keby toto spravil, tak je to poriadne svinske.

prav

rng bol fanatik do doplnkov, dobrovolne by neprestal prispievat, Ivan je tazky psychiatricky pacient, dovod, preco nenapise pravdu moze byt aj v tom, ze mu vynasaju kupony z rng stranok, cize za svoje doplnky plati minimum, ak vobec.

Sonie

Súhlasím s príspevkom BJ_2. Tiež si myslím že na stránke -nazory RNG, by Ivan napísal nejaký oznam. Ja som tam čítala že RNG už prispievať nebude, že odišiel do dôchodku, s tým by sa dalo súhlasiť.
Ľudia sú rôzni a napísať len tak, sa dá hocičo, to sú reči typu jeden pán alebo pani povedala.

BJ_2

Z osobnej skusenosti sa mi par krat stalo, ze niekto, nejaky internetovy trol, vyhlasil niekoho za mrtveho. Potom dotycny prisiel po roku na forum a nestacil sa divit, ze ho maju za mrtveho. Vtedy pochopili, aki ludia su. Kto ty si? Len tak si napises anonymne, ze dany clovek zomrel... keby zomrel, podla mna, by Ivan hodil oznamenie na jeho forum, aby to vsetci vedeli. "Zo smutkom oznamujeme...."atd, robi sa to tak. Oznamenania o mrtvych mas aj na dverach, tabuliach, vzdy sa to oznamuje, lebo je to ferove voci komunite a okoliu, co dotycneho poznali aspon z videnia, alebo ako suseda. Kto si ty, ze vyhlasujes rng za mrtveho? A ze viac sa o tom nebudes bavit... to je pekne, ale prepac, z vlastnej skusenosti na internete, uz nikomu neuverim, ked niekto niekoho vyhlasi za mrtveho, mam s tym velmi zlu skusenost, kedy klamal este dokonca "kamarat" dotycneho, taky co si s nim nejaky cas pisal a vymienal spravy. Ludia su naruseni, nestacil som sa divit vtedy. Pozri, ak ho nejak poznas, povedz Ivanovi, aby to zavesil na forum, tak je to ferove voci komunite.

ele

Rene1337 nech si tie hlupe poznamky pre seba. Je tu viacej ludi co presne nevedia ci RNG zije alebo nie. Ty nepochybuj mojej ucte, slusnosti a tolerancii. Ziadny oficialny oznam nikde nie je, ak by sa vedelo na 100 percent ze uz nie je medzi nami, tak by zrejme nevznikali nove prispevky, v ktorych ziadaju o radu. Ak si si isty tym o com pises tak zaloz temu o RNG, kde by sa mu mohla prejavit posledna ucta a podakovanie cloveku, ktory tu daval ozaj cenne rady dlhe roky.

Rene1337

Ele bud si tak hlupy alebo nevies chapat urcite pravidla slusnosti,ucty,tolerancie. Jasne som sa vyjadril. Rng uz nie je medzi nami. Mal uz svoj vek a tiez zdravotne problemy. Dalej sa nebudem a nechcem vyjadrovat. Informacie mam od jeho rodiny. Tak este raz ta poprosim trosku ucty cloveku ktory tu dlhe roky radil a pomahal a daval cenne rady zadarmo. Cest jeho pamiatke.

ele

pokial RNG zije zelam mu skoré uzdravenie alebo zlepšenie jeho zdravotného stavu.
Na depresie je dobre uživat Omega 3 aspoň 3 mesiace a všetko čo zvyšuje hladinu serotonínu. Aj čokoláda je dobrá na chvíľu. Serotonín depresiu nevylieči, ale zlepšuje náladu a ak sa užívajú antidepresíva dočasne, tak pomôžu, len ich netreba pokladat za zázrak. Je tu dosť príspevkov ako sa zbaviť depresie, úzkosti fobii, vlastnou snahou. A tá snaha je pre niekoho problém.
Želám všetkým Šťastné a pokojné Vianoce, čo najmenej osobných, rodinných, zdravotných či pracovnych problémov v Novom roku 2018.

helgaJ

Priklanam sa k nazoru, ze AntiD je v niektorych pripadoch uzivat nutne. Tazke pscyhozy, depresie.
Tam je mozno treba uzivat lieciva aj celozivotne /schizofrenia, Bipolarna porucha ../
Potrebne su zaroven aj sedenia u dobrych psychologov a aktivita. Je tre vyriesit zlozite zivotne
problemy a potom s liekmi skoncovat /myslim u lahsich depresii, uzkosti, soc. poruch, paniky../

BJ_2

Neviem o tom, ze by zomrel. Viem len, ze mal mozgovu prihodu, alebo take nieco, ale ani to nemam z overeneho zdroja. Ci mrtvicu? Nieco take. A potom pisal len jednoslovne odpovede. Mozno kvoli tomu s tym sekol. Ale o smrti som este nepocul.

zuzi74

ele, aku uplnu pravdu chces vediet, ci RNG zije alebo nie...ved Rene jasne napisal, ze uz bohuzial nie je medzi nami. To je snad jasna odpoved, alebo sa mylim?
Skoda takeho dobreho cloveka...