Chcem niekam zmiznúť

Príspevok v téme: Chcem niekam zmiznúť
somvycerpana

Dobrý večer.
Ako už názov napovedá, chcem niekam na nejakú dobu zmiznúť. Niekde na opustené miesto. Som na tom totiž psychicky veľmi zle. Mávam depresie, panickú poruchu (stále mávam ataky). Doma sa stále rozčuľujem, hádam, každý deň plačem a potom ho prespím, som strašne unavená.... V škole sa s nikým nebavím. Nemám potrebu sa baviť s falošnými ľuďmi a nikto iný o mňa ani nezakopne.
Nemá mi kto pomôcť, pretože nemám nikoho takého. Žiadnych kamarátov/tky, rodičia s tým aj tak nič nespravia, k psychológovi ísť nechcem a k psychiatrovi chodím, ale on mi len predpíše lieky (neberiem ich) a dovidenia. Mám už aj samovražedné myšienky. Každý deň. Nikdy som si nemyslela, že to môže zájsť tak ďaleko. Tá depresia ma pomaly zabíja a ja s tým nechcem nič robiť. Tabletky neberiem zo strachu, že mi po nich bude ešte horšie.

Prospel by mi útek z domova na nejaký čas. Aj keď mám 19, stále tomu hovorím útek, pretože bývam s rodičmi a chodím do školy. Ale potrebujem si prevetrať hlavu, utriediť si myšlienky, lebo zošaliem. Už to nezvládam. Nech si ma pre mňa za mňa hľadajú aj policajti.

Kam by ste mi radili zmiznúť ?