Bolest srdca

sasqa

ahojky.....mam problem ale neviem s cim...neviem c i to len dnes ale mam zavrate...ale oni hned prejdu a o chvilku dalsia...a niekedy si mi stava ze sa mi zrychly srdce..to niekedy je dost casto ale menej ako tie vrate....neviem co to je a k lekarovi nechcem ist predcasne..poradte pls

šimon

Caute, mna tiez picha v srdci, a ked sa nadychnem tak len vtedy, myslite ze mozem z toho dostat infarkt? Lebo viete mam len 17 rokov, a prijde mi to blbe

matus018

zdravym, trapia ma bolesti srdca, ktore trvaju uz nejaky cas citim take zvieranie a tako sa mi dycha...mohol by mi niekto dat radu dakujem...

milka,,

Nechcem nikoho strasit ,ale ked vas boli srdce chodte radsj na vysetrenie !!! Predvcerom zomrel brat mojej najlepsej kamaratky mal 36 rokov .Vecer mal bolesti laveho ramena aj celej ruky a bolel ho chrbat .koho by v tej chvily cloveka napadlo za musi hned utekat k lekarovy ani on nesiel a v noci dostal infarkt.Preto nespekulujte a chodte sa dat vysetrit.

sunnysweetie

katulina..mam to iste :( a tiez mam len 24,vysledky vzdy dobre, ale napr. aj teraz ma tak picha,ze sa nemozem ani z hlboka nadychnut.. a celu noc som za to nespala.. a musela som spat na vysoko.. :(

mariaj

Mne busievalo srdce velmi.Po vysetreniach na internom to bolo vzdy v poriadku.Po liekoch na psychiku to bolo este viac,magnezium nepomohlo ani nic"ludove" na srdce lebo lekar nemohol dat,ked nic nenasiel.Iba raz dal Trimepranol.Raz a naposledy som uzila.Myslela som,ze amen.Ukazovalo mi to na zle travenie a nakoniec je to intolerancia na potraviny/nieco ako alergia/,preco mi aj velmi zle travi.Bolo to pekne schovane.Teraz je to take,ze sa to da zniest,lebo drzim dietu.Avsak tu neznasanlivost mam siroku.Nemohla by som jest takmer nic.Tak aj preto moze busit srdce.Avsak treba ist doktorovi.