LION Borelioza

Lion65667

Do ... uz ani neviem do coho... ani slovnik by mi nestacil... omielam to tu ako taky kkt uz snad po sty-krat...

Na testy je jedno ako ides ci na prazdny zaludok alebo sa pred tym poriadne nazeries. Ale testy ako elisa, wb su na dve veci pri chron infekciách... su pozit iba protilatky, tu je potrebne spravit testy na antigeny.. borelia najme ViSe antigen ktory je obvikle pozit a test na NK bunky, tie zvyknu byt nizke a taktiez CD57 ale nemusi nic naznacovat, moze byt u zdravého nizke a naopak u tazkeho chron stavu vysoke... aj LTT stoji zaprd, vynde pozit len v pripade silnej imunity.. NK buniek.
U mna to zacalo v 2013 ako chripka... 2r som veril lekarom ze bolest hlavy migreny, stavy kadejake depresie a podobne sracky, napchaval som sa ibalginom a kadejakými hovadinami len nie tym co bolo treba... az ked uz po tych 2r bolo naozaj velmi zle som sa dozvedel o dur a popritom som veda hladal na nete a cital ... v 2013 som mal pozit elisa igm a wb.. po mesiaci atb co mi dali vsetko negat len igg slabo pozit taze borelu som vraj prekonal a uz ju nemam taze smer psych a bolest hlavy ibalgin- doriti s nimi...
v 2016 prudke bolesti hlavy nasledovalo EEG výsledok naprd smer MRI- lezie atd.. vraj to nic neni lecba ziadna a v 2017 diagn RS, viac lezii, trpnutia atd atd atd. nece sa mi setko pisat, liecbu RS som odmietol, bral som minocyklin vysoke davky, entizol--- zabralo-- hodne symptómov preslo a je mi pomerne dobre... brain fog nieje... ale ta brain fog to je peklo... stavy denne ako po opici horsie a do toho prudke bolesti hlavy a za ocami - toto uz nemam chvalabohu... tot vse v skratke... ale samotne atb nestacia... treba k nim xyp doplnkov...