Prechladený pes

Príspevok v téme: Prechladený pes
Mato228

Zdravím,potreboval by som poradiť.Všímam si na mojej fenke nemeckého ovčiaka už páru dni , že je akási nesvoja . Má svoju búdu ale nieje veĺmi v nej i keď vonku je zima , je pred búdou na zemi leží alebo kolo nej chodí . Trocha sa trasie a ma suchší nos , nieje vlhký ako má byť . Dnes ráno som si všimol jej moč pri búdke , bol taký dosť tmavý . Problém s jedením nemá lebo žere v poriadku a skusil dom ju pustiť z reťaze nech si pobehá . Chcel som vedieť či bude behať alebo stále ležať , ale behá hraje sa atď... Stretli ste sa už s takým niečim ? Mám podozrenie že je asi prechladená . Možte mi poradiť ak sa niekto s takým už stretol . Ďakujem

ivanuska265

Ahojte. nas pes ma problemy s ladvinami, ma specialnu dietu od veterinara uz nejaku dobu. nedavali sme mu ziadne pamlsky, nic. Neviete ci mu mozme uz nejake pochutky davat? za odmenu, pri cviceni a tak. dakujem

Larrah

Debilizmus najhrubsieho zrna. Sam patris na retaz ty had. Co nemas peniaze aspon na koterec? Toto uz neni normalne co si sedlac dovoluje. Na retazi psa to v dnesnej dobe moze mat len uplny ignorant a obmedzenec.

DlVERGENCIA

najmudrejsi ty si tu akurat najsprostejší.. ja som z domu z dediny ty retard! mali sme X psov a žiadneho nikdy na retazi! je to týranie zvierat..

a absolutne nechápem tvojmu primitivnemu komentu ako panelák suvisi so psom na retazi..?! ty magor...!

zabezpečím si takého psa akemu viem podmienky prisposobiť...