Stala nervozita a napatie aj v noci

Príspevok v téme: Stala nervozita a napatie aj v noci
Katalina

Ahojte ludia. Nezvyknem sem pisat. No rada by som chcela poradit, bo verim ,ze sa s tym potyka viac ludi. Takze uz dlhsi cas sa citim vnutorne napata. Ale az tak, ze mavam aj zatate zuby pocas dna aj spanku. Neviem sa akosi uvolnit. Pijem aj bylinkove caje, sem tam cvicim, ale akosi nic. Nepoznate nejaku technilu, ako to v sebe upokojit? Neviem sa ani vyspat, a budim sa v noci a zistim ze mam ramenna stiahnute ku krku ako cez den. Dost ma s toho boli chrbat. Ma niekto radu? Dakujem

Jovanka

mne pomaha masaz so saloos erotika olejcekom a sex ale ten olej mi dokaze uvolnit svaly a aj hlavu plnu nervov a stresu (mame ho od superlove. sk)

petronelkaa5

za seba ti mozem odporucit 5-HTP - kapsule od sundey natural, obsahuju serotonin,tiez som stale napata a zle spim jednu dobu mi na to pomahal tryptofan ale nejak poslednej dobe uz nezaberal tak som skusila tieto tabletky, celkovo som pokojnejsia a mam lepsiu naladu nie depresivnu

gabona1

Skús sa poradiť v lekárni, existujú homeopatika. Mne v dr.max poradili Sedatif PC, celkom mi to pomohlo, možno to je aj psychika.

Tomas12345

No napeta mozes byt aj z toho ze si nevyspata , ak sa clovek nevyspi tak je na druhy den viac napeti a v strese. Na stres je docela fajn magne b6 alebo guajacuran vyber si jedno z toho nemalo by sa to spolu kombinovat. Taktiez nejake bylinky ako lubovnik neni zly . Proti stresu je dobre si davat rano aj studene sprchy zevraj to znizuje stresovy hormon kortizol. Tiez dychove cvicenia proti stresu su ucinne a hlavne pozitivne myslenie :)

hela hela

Jo a este zacni cvicit jogu, aj doma a aj v nejakom cviciacom stredisku.Vyberaj si co jes, len kvalitnu stravu bez emulgatorov a radsej menej. Pi vela cistej vody.
Ono to moze byt aj iba :IBA: vyhorenie. Dnes ma problemy so psychikou kazdy druhy clovek. Len nesklzni do pasivity a na vsetko sa pytaj. Ti doktori sice niekedy ani sami nevedia, ale nevzdavaj to. Bojuj hlavne sama.
Takze> vitaminy skupimy B vsetky, Vela C, nezabudni na D /suvisi s psychikou/,vana, sviecky, bylinky, joga, prechadzky, magnezium, pozitivne vztahy, drobne radosti, kamaratky, drobny flirt -FLIRT- , nemyslim zrutenie vztahu, ci rozvod. Naopak
Ak ma nieco napadne, este napisem.
Urcite do seba nehadz tblt hlava nehlava, naopak, cim skor znizovat okrem pripadu, ze v rodine to uz niekto mal.
Ale aj potom opatrne, vsetko konzulting. lebo ziskas este aj zavislost a to by bolo uplne zle. Caf ,