Nedokážu to víc tajit

Príspevok v téme: Nedokážu to víc tajit
uznemuzu

Dobrý večer.
Před rokem jsem přišla na to, že jsem bisexuální, když jsem se zamilovala do holky. Řekla jsem si, že si to nechám pro sebe a tím pádem se mi zhoršila psychika. Jsem vždycky podrážděná, neklidná, výbušná, začala sem mít i deprese a pociťuji strašnou úzkost.
Nikdo, ani tá holka nic neví, jenže už to nedokážu tajit. S tou holkou se pořád vídám, protože musím.

Chci se zeptat, jestli ji mám říct, že jsem bisexuální nebo, že si nejsem jistá svou orientací (někdy se ptá, zda mám přítele).
Na přiznání, že jsem se do ní zamilovala, nemám odvahu. Bojím se, jak na to bude reagovat a že to vykecá, i když si nemyslím, že by to udělala. Ale nikdy nevím. Je to přece jedna z těch pikantních informací. Nevím co mám dělat.

julie4

tak zavisi dost od toho, v akom vztahu ste s dotycnou..ci je to v skole spoluziacka, kolegyna v praci , alebo nejaka kamaratka... najprv ju lepsie spoznaj ak ju nepoznas dobre a nevies ako by zareagovala ...a zober ju von , najprv ako kamarata chodte sa niekam prejst(no nic na nu neskusaj) a potom sa zas dohodnite von a potom zas a uvidis ake to bude aj z jej strany...a zisti si, ci nema priatela...