Nedokážu to víc tajit

Príspevok v téme: Nedokážu to víc tajit
uznemuzu

Dobrý večer.
Před rokem jsem přišla na to, že jsem bisexuální, když jsem se zamilovala do holky. Řekla jsem si, že si to nechám pro sebe a tím pádem se mi zhoršila psychika. Jsem vždycky podrážděná, neklidná, výbušná, začala sem mít i deprese a pociťuji strašnou úzkost.
Nikdo, ani tá holka nic neví, jenže už to nedokážu tajit. S tou holkou se pořád vídám, protože musím.

Chci se zeptat, jestli ji mám říct, že jsem bisexuální nebo, že si nejsem jistá svou orientací (někdy se ptá, zda mám přítele).
Na přiznání, že jsem se do ní zamilovala, nemám odvahu. Bojím se, jak na to bude reagovat a že to vykecá, i když si nemyslím, že by to udělala. Ale nikdy nevím. Je to přece jedna z těch pikantních informací. Nevím co mám dělat.

NaRovinu

uznemuzu - Ale prd. Je tvoja kamarátka. Ako píše julie4, prečo by ťa inak pozývala k sebe ?
Think a little.

julie4

uznemuzu - ako som napisala, je to na tebe. Ale nevidim dovod, preco by ta mala odmietnut, ked ta berie za kamaratku a pozvala ta k sebe dokonca....

uznemuzu

julie4 - Neposílej mě k psychologovi. Nemám chuť se vykecávat cizímu člověku. Možná by mi dal/a nějaké rady, ale i tak bych to musela udělat sama.
Takže mi nedáva smysl tam jít.
Rady si dokážu domyslet a sama to i musím udělat, na co tam půjdu ?

Jinak, děkuji ti, i ostatním za rady. Vážím si toho. Dám na vás.

julie4

uznemuzu - nechces vyskusat ist ku psychologovi? Nemyslim to v zlom, ale pekne by si sa vyrozpravala a pomohlo by ti to.. my ta tu nemozme nutit aby si isla za nou a dala sa s nou do reci, je to cisto iba o tebe....

uznemuzu

julie4 - Trapně mi bude, když to odmítne.
Proč by mě měla odmítnout ? Protože se mnou nikdo nikam nechce chodit. Jsem velice nekomunikativní a vyžaruji zlou energii. Lidé mě považují za divnou a dívají se na mě, jak na vraha. A ne, nenamlouvám si to. Nemám žádné kamarádky. Dokonce ani JI nepovažuji za kamarádku, i když říká, že její kamarádka jsem. Ja si to nedokážu připustit. Je mi líto, ale nevěrím ji, díky mému nízkému sebevědomí.

Když já se na ni furt dívám, jako na mou lásku.
Vidím ji a mám co dělat, aby jsem se ovládala.

julie4

uznemuzu - a co je trapne na tom zajst s kamaratkou do kina na nejaku dobru komediu, alebo na horor.. urcite by neodmietla, ver tomu... len to treba skusit... drzime ti palce, ked tak potom napis, co a ako:)
A este jedna vec, preco si nervozna? Ved ju ber ako kamaratku...uvidis ze ked zmenis myslenie, zmeni sa aj tvoje vyzarovanie a tvoj postoj...

uznemuzu

Už delší dobu ji chci pozvat do kina, někdy večer, jenže se bojím, že odmítne a pak budu se cítit trapně. I tak, ona moc na filmy není, takže to asi odmítne. A ještě jsme každá z jiné vesnice a museli by jsme cestovat autobusem do města (přespat by jsme měli kde, mám tam babičku). Jen já se jaksi neodvážím. Pořád si namlouvám, že to zistí (zamilovanost), protože se v její přítomnosti chovám strašně nervózně.
A nevím kde jinde ji pozvat. Vypít si s ní jít nechci, protože nepiju, i když jsme plnoleté.

Známe se 3. rok, ale moc o ní nevím. Nejsme si blízké. A přijde mi hloupé a trapné se ji ptát, jaké má zájmy, když se známe už takovou dobu.

Jana Lukacova

V prvom rade potrebujete pozornosť venovať sebe - zamerať ju "do seba", uvedomiť, prijať a prejaviť všetky city, ktoré vo Vás situácia vyvolala, aby ste obnovila svoju vnútornú rovnováhu a následne riešila situáciu s kamarátkou s rozvahou a pokojom (bez ohľadu na výsledok). Nie je to o kamarátke, ale o Vás samej..(ak budete chcieť vedieť ako na to, alebo mať nejaké otázky, pokojne mi napíšte).