co je vlastne na zivote pekne?

Príspevok v téme: co je vlastne na zivote pekne?
lostexistencion

casto sa zmyslam nad touto otázkou... o com je vlastne tento zivot? clovek sa tu trapi ako hovado kazdy den kto moze ten ho sklame stracame postupne priatelov rodinu... trapime sa a nakoniec nas zahrabu.... ked si niekto zmysli ze nas na ulici zastreli tak nas zastreli... prepadne... neviem fakt ako moze niekto povedat ze zivot je krasny....

n1k0l

lostexistencion
Ahoj. Mám síce len 17 rokov o chvíľu. No myslím, že ti viem odpovedať.
Aby som sa ti predstavila, môj život nie je ako u väčšiny dospievajúcich v mojom veku. Prešla som si veľkými "životnými skúškami" v ktorých som musela dospieť. Podotýkam vtedy som mala len 14 rokov. Od toho dňa beriem všetko inak. No stále mám chuť žiť a radovať sa z maličkostí.
Je veľa krásnych okamihov, pre ktoré sa oplatí žiť. Aj keď médiá nám vyučujú všetko to zlé čo je na tomto svete. Aby to malo všetko veľkú sledovanosť. No zabudli na tie krásne veci ktoré sa v živote odohrávajú. A potom nečudo, že každý má pochybnosti o dnešnom bytí a existencii. Už len to, že žiješ je krásne.
Niekedy, keď nevidím zmysel života pozriem sa do zrkadla a vidím čo moji rodičia dokázali. Ako má vychovali a nakoniec sa idem prejsť do prírody. Niekedy tá ti viac pomôže ako samotný ľudia. Šťastie sa nezakladá na veľkých veciach ale na maličkostiach, ktoré väčšinou ľudia ignorujú.