co je vlastne na zivote pekne?

Príspevok v téme: co je vlastne na zivote pekne?
lostexistencion

casto sa zmyslam nad touto otázkou... o com je vlastne tento zivot? clovek sa tu trapi ako hovado kazdy den kto moze ten ho sklame stracame postupne priatelov rodinu... trapime sa a nakoniec nas zahrabu.... ked si niekto zmysli ze nas na ulici zastreli tak nas zastreli... prepadne... neviem fakt ako moze niekto povedat ze zivot je krasny....

smss

Co je na zivote pekne?Na zivote je pekne to, ze ked sa naozaj snazis, ked siahnes uplne na dno svojich sil, tak sa pred tebou otvori upne iny svet, v ktorom je skoro vsetko mozne a veci o ktorych si vsetci ini myslia ze su nemozne, su realne.

DebilZbytocny

NaRovinu presne tak. Len pre bohacov je pekny. Co je pekne na tom ked 50% Slovakov ma naprd pracu pride unaveny domov, naje sa ide na pc von a spat. A na druhy den to isté.

Matyo

Ja mám pocit, že my Slováci sme veľmi a častokrát zbytočne utrápení národ a táto téma je toho dôkazom. Myslíme si, že pre pocit šťastia musíme mať veľký majetok, hordy priateľov a neviem čo ešte, nedokážeme sa tešiť z maličkostí, máme potrebu sa vyťahovať jeden pred druhým, porovnávať si platy, autá, ženy, deti atď., pritom je to úplná blbosť.

Tomas12345

Na zivote je krasna slobodna volba ale aj to že clovek si moze vybrat z mnozstva vecí ktore mozu cloveku sprijemnit zivot. Velal ludom dáva zmysel do zivota radost viera v Boha sám som jeden z nich a mozem potvrdit ze ak ma clovek silnu vieru v Boha tak v podstate nič ine mu ku stastiu viac netreba . Je to napríklad poznat aj na fararoch knazoch ktori su tak zapáleny pre svoju vieru, že cely svoj zivot oddaju svojej viere a podriadia tomu svoj zivot :) Takýto ludia maju svoj ciel v zivote a su stastní.

Popritom ale človek moze robit dalsie veci ktore mu este viac sprijemnia zivot vymenujem ich zopár.

Viera v Boha
Pomahanie ostatnym
Spánok
Pozeranie filmov
Citanie knih
Sportovanie
Zucastnovanie sa sportovych udalosti
Jedlo
Pocuvanie hudby
Surfovanie na nete , pisanie na socialnych sietach
Ist von s kamosmi
Práca ktorá ta bavi atd

Je toho vela tak si daco vyber :)

in blossom

Na zivote je najkrajsie to, ze mame moznost tvorit. Mozeme sami rozhodovat, avsak za rozhodnutia nesieme istu zodpovednost, co sa mnohym nepaci.
A najlepsie je, ze mozeme vychutnavat krasu vsetkeho okolo tolkymi zmyslami. Clovek napriklad dokaze vytvorit neskutocne krasnu hudbu, ktory iny tvor, zviera to dokaze? Akurat spevavce vedia krasne stebotat, ale nie je to taka hudba aku vie vytvorit len clovek. A vieme si ju vychutnat a otvara nam fascinujuce obzory. A tak je to so vsetkym. Keby sa ludia zamerali len na tvorbu, tvorenie (cohokolvek) namiesto destrukcie, bol by tu uplny raj. Ako vedia ludia tvorit nenormalne krasne veci, tak vedia byt vynaliezavi aj v roznych zverstvach a to je to zle. Ale kazdy ma moznost volby, tak si treba volit dobre.

LAXMI

Inspiruj sa detmi. Zivot je krasny, lebo objavujes nove, spoznavas, vychutnavas, ucis sa.

Samozrejme nic nema, len svetlu stranku.

Preco su bohati ludia podla teba stastnejsi?
Peniaze su, len prostriedok byt slobodnym, plnit si svoje sny a sny niekoho ineho.
Slovaci toto, ale nikdy nepochopia. Beru bohatstvo, ako moznost nadradovat sa nad inych, preto sa tu tak vela ludi zadlzuje a hra sa na bohatych.

V zahranici je uplne bezny mentoring. Ludia, ktori dosiahli uspech a bohatstvo pomahaju inym vyuzit svoje napady a splnit si svoje sny. Nezarabaju na nich, nekradnu im napady.
Tu to nebude fungovat nikdy.

Slovaci nevedia byt stastni, lebo sa nevedia so stastim podelit.

NaRovinu

Pekné na živote nie je nič. Zvlášť v tejto dobe.
Všetci sa večne niekam naháňajú, samá faloš... Sme horší než zvieratá (potlesk).

Život je krásny len pre boháčov.