Život - výkrik do tmy

Príspevok v téme: Život - výkrik do tmy
LostInTheWoods

Mám 25, komfortný život, Nepriamo má živia rodičia, psychicky má ale svojimi výstrelkami zničili , kvôli ním som nezvládla dokončiť vysokú školu skončila som v nemocnici so žalúdočnými vredami, medzi časom priateľovi umrela matka, strašne ho to vzalo ... odišla som do zahraničia s vidinou lepšieho života pre nás - začneme nový život isteze v zahraničí horor a len čo som vystačila päty za zahranice mal inú ... vrátila som sa spat po pár mesiacoch bez peňazí ale zato plna elanu ... robota zas bieda striedala som brigády popri úrade Po 8 mesiacoch som si našla robotu ktorá má celkom bavila bola celkom fajn platená a kolektív super, našla som si aj super priateľa všetko sa zdalo byt super až kým má po roku nevyhodili bez príčiny ako špinavú handru zo hodiny na hodinu (vedúcu som už naučila všetko čo potrebovala vedieť a tak má poslala ďalej) z frajera sa vyklul matkin cecok bez názoru ale do mesiaca som si našla prácu snov vo svojom odbore vynikajúco platenú bola som šťastná ... dala som výpoveď v skúšobnej dobe...despotický nadriadený , nepreplatene nadčasy a robota za 3 - to vysvetľuje ten plat ale na moju krehkú psychiku príliš ... a tak tu ležím nezamestnaná, bez peňazí, snov, ideálov apíšem na stránku výkrik do tmy ...pod paplonom má na miesto frajera hreje pes... život

DlVERGENCIA

no ja neviem ale ak sa vyjadruješ aj ústne tak ako písomne,..
miesto "mňa" píšeš "má" to je v akom jazyku? v slovenskom sotva...

píšeš že frajer je mamin cecok...?
a ty si potom čo? ked bez frajera si v zahraniči neveedela si sama poradiť... si potom tiež ako nesvojpravna, mamin cecok..

mala si si najsť sama robotu , s ubytovaním a mohlo ti byť dobre...
ale miesto toho si sa prišla na SVK ľutovať...pod paplon...

helgaJ

LTW,
si dost mlada, pekna a rozumna, ze vies, ze sa mas postavit z pohovky,
nasypat havovi granule a ist na pohovory, kam si uz CV cka poslala vcera.
Takto Ta vnimam, myslim, ze to je fajn.