Pomoc

Príspevok v téme: Pomoc
Rebeka343

Pomôžte mi!!!
.....uz viac nechcem žiť..... Bez neho... Milujem ho ale niesom si ista ci aj on mna.... Kamoska mi vravela za celu hodinu sa pozeral na mna a aj ja som si to vsimla často davame take pohlady...
Teraz ked napadal sneh do mna hodil guľu... Samozrejme ze pomsta bola sladká :D
No dneska sa cestou domov vliekol akoby čakal jedno dievča kym jej skonci hodina aby mohol ist s ňou mala som s toho taky pocit... Mame 16....ja uz to viac bez neho nevydrzim ked ho len 4 dni nevidím som na dne... Ked som s nim je ako moja nabíjačka.... Tak velmi by som chcela zabudnúť ale nejde mi to ked sa mu pozriem do oci znovu ho chcem..... Poradte mi ako Zabudnúť!!!? Uz nevládzem :(((

KrehkyMuz

Ja mám na to super recept. Len musíš mať dobrú predstavivosť. Nemusíš si predstavovať že sa bozkávate, milujete, že ťa ľúbi atď. To je úplne zbytočné, lebo ak by sa to potom nestalo, bolo by ti to ľúto. Úplne najúčinnejšie je predstaviť si ho ako sedí na WC a z celej sily tlačí. Oči mu vyliezajú, až sa mu nakoniec zadarí a vo vecku je smrad ako v slonovom zadku. Túto predstavu odporúčam udržiavať v mysli čo najdlhšie a hlavne niekoľkokrát za deň. Garantujem, že najneskôr do troch dní ti z toho trónu na ktorom ho máš teraz posadeného padne rovno pod nohy. A potom ho len znechutene prekročíš a ideš ďalej. Až pokým neobjavíš zas nejaký prázdny trón a nenarveš tam ďalšieho princa ktorý nekadí, neprdí, nečurá, nesmrdí mu z huby, neškrabe sa v zadku - to všetko samozrejme iba pred tebou.

natalia-7

"nepytaj sa ho na to".. a potom si zvykli ludia domyslat.. boja sa pytat ci mladi ci dospeli.. ci potencialnych partnerov, ci sucasnych priatelov.. a potom to tak vyzera....

natalia-7

to je take mile tieto prve lasky :-))
pises "nie som si ista ci aj on mna miluje" - co tak sa ho spytat? alebo si jednoducho len uzivat pocit zamilovanosti, travit s nim cas, uzivat si jeho pritomnost a uvidis ako sa to vyvinie... hmm... (aj ked ja osobne som skor za to spytanie sa)
urcite to neber tak tragicky, nevladzem uz a podobne... toto co prezivas nie je koniec sveta :)