Ako vydržať nejesť?

Príspevok v téme: Ako vydržať nejesť?
Avocado2

Ahojte ak je tu nejaké skúsene dievča ktoré vie ako perfektne chudnúť. Chcem schudnúť asi tak 10kg. Mám 50kg. Budem mat 14 a mám veľké brucho,stehná ,boky všetko. A ako mám za seba povedať dievčatá ktoré sú anorektičky vyzerajú dobre. Lenže ja neviem ako chudnúť zakaždým ako vidím nejaké jedno neodolam a začnem jesť. Budem rada kedy by sme si dávali rady ako chudnúť . Potom poviem aj fb... zatiaľ sa majte .

Monika1984

Zaklad je jest 5x denne kludne aj 6x v malych porciach s pravidelnostou, druhe zalezi co jes...a tretie pohyb....

caiserka

XX1999/ podla coho hovoris ze ma dobru vahu? za to ze 50kg?? ved zalezi aku ma vysku...
ja vyzram ok a citim sa ok pri 49-50kg...napr pri mojej vyske 156cm (35rokov) raz som bola pribrata na 56kg a to som sa citila tucna aj som vyzaeral baculato

alicia27

v prvom rade musis mat sebazaprenie!..v druhom rade sa musis naucit jest pravidelne a po mensich davkach...a v tretom rade musis zacat aj cvicit, bez toho to nepojde..

Glam

skus jest 5x denne po menej a kocky mne dost pomohla esencia energia a roll on stihla linia bio bachovky - lebo po privoanni mam dost energie, ale nechce sa mi jest

Gima

Ked budeš športovat, odreaguješ myšlienky, sustredit sa treba na formovanie postavy nie kolko vážiš. Z jedla človek ziskava energiu pre svaly a rast kostí. Jesť aj piť treba, ale aj sa hýbať a tu je najvhodnejší šport - plávanie, bicyklovanie, atletika, volejbal, korčule, hokej, tanec, spev atd. Jednoducho šport je aj zábava.

Tonislav

Určite nevynechavaj žiadné z jedál dňa. Si vo veku, keď sa vyvíjaš, rastieš a prípadná hladovka by mohla mať na Tvoje zdravie nezanedbateľné následky. Ak si predsalen so svojou postavou nespokojná, skús sa venovať napríklad behu, cyklistike.

Kuriatko_174

Máš výbornú váhu a si veľmi mladučká na riešeniw takýchto veci .Začni myslieť viac na pohyb ako nejedenie .Pokiaľ sa ti nechce hýbať a radšej budeš nejest ,tak sa ti to v budúcnosti môžme vrátiť v rôznych podobách .Určite ste sa už v škole učili, aka je anorexia skodna a povie ti to každý človek ,ktorý má aspoň polovicu mozgu.Papaj normálne a maj sa rada ❤

XX1999

Ahoj, jen jsem chtěla říct, že máš krásnou váhu a nepotřebuješ hubnout. Taky jsem si myslela, že jsem tlustá... pravda je, že jsem nebyla, ani trošku, ale protože jsem si myslela, že jsem, začala jsem experimentovat. Jíst, nejíst, stále cvičit a tak dál... nakonec neumím jíst normálně a nevím jak z toho ven. Tak buď prosím ráda za svou váhu