Práca vyštvali ma

Príspevok v téme: Práca vyštvali ma
Ivethope

Som.mlada je mi 19. Skoncila som skolu. Ono to zacalo na praxi v tescu tam som praxovala. S ludmi si tam rozumiem. Az sa nieco zmenilo. Jedna zena tiez v poriadku. Ale zacala som robit na "jej"oddeleni. Robilo tam viac takych. Oni su vlastne jedna partia tam . Svoju pracu som si robila bola som sikovna majsterka so mnou spokojna. Sem tamtaktiež mala, zlu naladu. Kto by nemal nie? S tou zenou som si rozumela aj som sa jej zverila. A ono sa to samozrejmr zmenilo. Ked som bola na jej oddeleni zmenila ku mne pristup. Opovrhovla mnou. Nieco som sa jej pytala a otocils ocami. Zmenila sa. Ona ma tam nechcela. Ani ostatny satou tam so mnou mmoc nebavili. Ta praca ma vsak bavila. Zaala som tam v lete brigadovat. Ked ma tam uvidela nono je face zacal hovoriť jasne. Aj tsk to skoncilo. Nejak sa to pokazilo. Nejskym zazrakom som sa o dva mesiace tam dostala cez agenturu. S majste dme boli radi. Bavila somsom sa s menezerom ci. By masom nezobrsli tsmciti robit. A ze ano. Vypadalo to slibne. AleA...tie blbane nainfikovali aj sefa manažéra tak. Ta zena robila na personalnom takze som v riti. Ta zena sa o to postarala aby ma tam vsetci nemali radi . A podarilo sa. Co nechapem co proti mne maju. Nic dom nespravila. Doteraz citim zradu dalos a podvedens sa. Hnus jaky su ludia hnudny

caty512

Si mlada mas idealny vek nato aby si isla pracovat do zahranicia. Aj hocaka upratovacka a pomocna sila v kuchyni sa ma v Rakusku lepsie ako na Slovensku vysokoskolak s mgr titulom. Ja som zo Slovenska odisla a nelutujem za slovensky plat by som si nikdy nedovolila to co si dovolim tu. Intriganske kolektivy , nezaplatena praca. Nic ma nemotivuje ist domov.

verbena

no vieš bojí sa o svoju poziciu, že ty si šikovna a mohla by si ju vyštvať,... život ide dalej, aspon nadobudneš skusenosti,
a hlavne!!!! nezdoveruj sa cudzým ludom, a vobec! nikomu v robote sa nezdoveruj, nikoho tvoje problemy nezaujimaju, ver tomu, budu iba rady že ich máš,... čím menej o tvojich sukromnych veciach vedia tým lepšie... možeš isť pracovať inde, LIDL je dobre platený, benefity,..atd.. robila som tam, viem o čom hovorim..