Práca vyštvali ma

Príspevok v téme: Práca vyštvali ma
Ivethope

Som.mlada je mi 19. Skoncila som skolu. Ono to zacalo na praxi v tescu tam som praxovala. S ludmi si tam rozumiem. Az sa nieco zmenilo. Jedna zena tiez v poriadku. Ale zacala som robit na "jej"oddeleni. Robilo tam viac takych. Oni su vlastne jedna partia tam . Svoju pracu som si robila bola som sikovna majsterka so mnou spokojna. Sem tamtaktiež mala, zlu naladu. Kto by nemal nie? S tou zenou som si rozumela aj som sa jej zverila. A ono sa to samozrejmr zmenilo. Ked som bola na jej oddeleni zmenila ku mne pristup. Opovrhovla mnou. Nieco som sa jej pytala a otocils ocami. Zmenila sa. Ona ma tam nechcela. Ani ostatny satou tam so mnou mmoc nebavili. Ta praca ma vsak bavila. Zaala som tam v lete brigadovat. Ked ma tam uvidela nono je face zacal hovoriť jasne. Aj tsk to skoncilo. Nejak sa to pokazilo. Nejskym zazrakom som sa o dva mesiace tam dostala cez agenturu. S majste dme boli radi. Bavila somsom sa s menezerom ci. By masom nezobrsli tsmciti robit. A ze ano. Vypadalo to slibne. AleA...tie blbane nainfikovali aj sefa manažéra tak. Ta zena robila na personalnom takze som v riti. Ta zena sa o to postarala aby ma tam vsetci nemali radi . A podarilo sa. Co nechapem co proti mne maju. Nic dom nespravila. Doteraz citim zradu dalos a podvedens sa. Hnus jaky su ludia hnudny

Kaido

""pretože náš štát vie každému poskytnúť adekvátnu starostlivosť podľa potreby.""

Haha toto si zaramujem na stenu s napisom citat bullhsit roka. K tym ostatnym kravinam co si tu popisal sa ani vyjadrovat nebudem, si uplne mimo.

Tonislav

enter2, ja by som sa nemohol ani do zrkadla pozrieť, kebyže utečiem ďaleko od môjho domova, mojej rodiny, mojich známych len pre nejaké cenné papiere a mince. Niekto jednoducho nemá na niečo také žalúdok. Samozrejme, každý môže konať podľa svojho uváženia, ale je smutné, že opúšťanie svojej rodnej vlasti sa stáva viac a viac propagovaným.

enter2

niekedy ludia nemali v takom rozsahu vysoke skoly a dokazali sa naucit vsetko v kazdom zamestnani to len dnes sa kazdy vystatuje titulom ...

enter2

niekedy ludia nemali v takom rozsahu vysoke skoly a dokazali sa naucit vsetko v kazdom zamestnani to len dnes sa kazdy vystatuje titulom ...

enter2

ale prosim vas chodte uz niekam aj s vasimi vysokymi skolami dobre viem ako sa dnes studuje mamicka a tatinko zaplatia najvacsiemu somarovi na drahom aute titul , baby spavaju s profesormi alebo prezivaju na tahakoch a niekto tu zadre o tom ake platy si takyto ludia zasluzia.... ja by som najviac tiez ocenil ludi remeselnikov a vsetky dolezite profesie...uplne suhlasim s Denisou a ostatnými najviac zarabaju ludia co sedia a ten co maka pol dna ma prd...Kazdy sa zachranuje ako moze co maju z lasky k tebe ludia ostat tu za 300 eur nemaju mat vlastny byt ani rodinu ci co?

enter2

ale prosim vas chodte uz niekam aj s vasimi vysokymi skolami dobre viem ako sa dnes studuje mamicka a tatinko zaplatia najvacsiemu somarovi na drahom aute titul , baby spavaju s profesormi alebo prezivaju na tahakoch a niekto tu zadre o tom ake platy si takyto ludia zasluzia.... ja by som najviac tiez ocenil ludi remeselnikov a vsetky dolezite profesie...uplne suhlasim s Denisou a ostatnými najviac zarabaju ludia co sedia a ten co maka pol dna ma prd...Kazdy sa zachranuje ako moze co maju z lasky k tebe ludia ostat tu za 300 eur nemaju mat vlastny byt ani rodinu ci co?

Tonislav

Nikto tu nikomu neodopiera žiadné práva. Každý sa môže presadiť aj tu na Slovensku, ale vybíjať si svoju zlosť a frustráciu na predstaviteľoch štátu je jednoduchšie.

denisaf

Rodinne domy v Rakusku su lacnejsie ako zaprdena garsonka v Bratislave bez balkona ....ved majte vysoke skoly ale ja chcem aby mal kazdy pravo na normalny zivot nielen vy...

Tonislav

Ale to, že v zahraničí majú často neporovnateľne vyššie ceny potravín, oblečenia, neporovnateľne vyšší nájom a pod., čo je aj dôvod, pre ktorý chodia sezónni e/imigranti míňať svoje zárobky práve späť na to "rozkradnuté Slovensko", už nespomenieš, však ?

secret-lie

mna by zaujimalo ako je možné že v zahraničí to funguje???

že upratovačku tam može robiť žena ktorá ma zakladnu školu a zarobi tam ja neviem 2000€ a tu kolko zarobí upratovačka? 380€
a každy zarobi rovnako...! v hladovych dolinach nejaky rozdiel v platoch nie je.... v BA ma upratovačka 600€ v Rimavskej Sobote 380€

prečo to na SVK nefunguje? lebo inteligentny človek vie že tí hore od poslancov, predsedov VUC, až po premiera, a prezidenta si nakradnu do vlastnych vrecák...!

robia koňov k*k*t za 365 dni odpracuju 30 dní ! a možu si dovoliť hodinky za 3 000 či 300 000€, vlastnia niekolko nehnutelností, v danovych priznaniach klamu,.. o*e*bávajú ludí, štát...
okrádaju nas o naše!! peniaze...

a potom nie su peniaze na opravy ciest, na platy... na nič nie su peniaze...