rychlo som schudolno udrzal som sa

axel

Ja som zhodil z 96 na 63 v priebehu 9 mesiacov. 3 roky som to v pohode drzal pod 70, dnes mam 78 a zacina to byt poriadne vidno. Zase s tym musim nieco urobit.....

anka

Ja som schudla 28 kg za rok pred 4 rokmi a doteraz si váhu držím +- 2 kg. Prvé bolo, že som začala externe študovať a pri tom učení som zabúdala na jedlo, no nie na pitný režim. Tím čo neštudujú odporúčam nájsť si záľubu, ktorá im vyplní všetok voľný čas, a tak sa nebudú nudiť a myslieť len na to, že chcú jesť. Lebo, priznajme si, prejedáme sa viac z nudy ako od toho, že sme naozaj hladní

RNG

Sophia, neviem kolko tej guarany pouzivas, ale toto je silny extrakt(22% kofein, to je 3x denne 200mg kofeinu)
Semeno guarany obsahuje od 9 do 76 mg kofeinu na gram. Kedze je to tak velky rozptyl, z caju nemusis dostat dostatocny davku alkaloidov.Preto je lepsie brat standardizovane extrakty.
Dostatocna davka je vtedy, ked sa zacnes potit po uziti alkaloidov alebo inych termogeneratorov. Vtedy vies, ze sa tuky spaluju.

adameck

nazdar milan ... prave som cital tvoj clanok a mam z casti presne tu dilemu ako ty!!! mam 19 a kcel by som zacat tvoju dietu a pouzit pri nej ten pripravok CLA ale potreboval by som vedet o tom pripravku viac... ak niekto vie ako sa presne vola odpiste na moju otazku budem rad...

sophia

nesuhlasim,ze guarana je silny spalovac tukov,mozno len to trosku napomaha,pretoze ju uzivam asi rok a VOBEC som neschudla ani deko !!!!!

RNG

Zlozenie Bio CLA 1000 Booster: 1 draze
CLA 450 mg, GTE 125 mg

Xtreme lean supreme, 3 draze:
CLA 500 mg, GTE 300 mg, guarana extrakt 910 mg

Guarana je silny termogenerator=spalovac tukov

maja dankova

Schudnúť naraz veľa nie je zdravé, dobré ani trvalé. Rozumné články o príčinách nadváhy a chudnutí sú na www.lkvb6.sk Ak sa chceš vyhnúť jo-jo efektu musíš chudnúť postupne a dlhodobo celkovou zmenou životného štýlu (úprava stravy, šport).

milan dudas

nemas zac Wawa :-)Tak drzim palce a nezabudni okrem uzivania CLA je dolezita kvalitna strava! vyzerame tak ako sa stravujeme...Ahoj