Som psychicky na dne

Príspevok v téme: Som psychicky na dne
neschopny

Zdravím vás
Chcel by som vám povedať , čo ma v poslednom čase trápi , mávam depky už tak 4 roky
Moje detstvo bolo v celku dobré , mal som všetko čo som chcel , stále som bol stredobodom pozornosti , každý sa o mňa zaujímal. Avšak už v 3 rokoch môjho života začalo sklamanie zo života. Moji rodičia sa o mňa stále báli , nikam ma nepúšťali , keď šli moji kamaráti von na bycikle tak mňa nepustili , aby sa mi nič nestalo. A výsledkom toho bolo to , že na mňa kamaráti z mesta zabudli a ja začal sa zo mňa stávať introvert. Zavretý do seba a majúci svoj svet.
Ešte horší sa stal príchod na ZŠ , kde som tak nejak nesadol do kolektívu a bol som skôr na okraji. Keď sa niekam šlo tak ma buď nepustili rodičia , alebo sa na mňa každý vysral. Už vtedy mi bolo jasné , akým štýlom sa bude uberať môj život. A ešte viac som sa do seba uzavrel. Ďalší zlom bolo presťahovanie na dedinu. Taký najhorší ročník bol ôsmy a deviaty , kde už prestali časy kedy sa bavili chlapci s chlapcami a dievčatá s dievčatami , už sa to kombinovalo , avšak u mňa to bolo rovnaké. Bavil som sa tak z jedným maximálne dvoma kamarátmi a to bolo všetko. Žiadne dievča sa ku mne neozvalo a keď som sa ja ozval tak to dosť nepekne ignorovalo. Bol som celkom slušným žiakom ale bol som stále podceňovaný od učiteľov len preto že som sa nehlásil na hodinách , viacerí mi vraveli , že čo chcem ja robiť na gymnáziu.
Po úspešných príjimačkach som sa dostal na gympel , kde mám len jednu spolužiačku zo ZŠ. Mal som dobrý pocit zo školy , z učiteľov , z nových spolužiakov. Ku dievčatám som sa choval slušne , aj mi vraveli že aký som milý atď. Avšak už po pol roku ani neviem prečo som bol odsunutý na tretiu koľaj. Viac sa začali zaujímať o spolužiakov , chodiť ku ním , baviť sa s nimi. Chodiť s nimi von atď. A to ma zase trošku poznačilo. A dá sa povedať že až do teraz. Teraz sa mi začína srať všetko. V škole niesom už taký dobrý i keď sa snažím ešte viac , dostal som 2 trojky na chémií z ktorej som exceloval , to isté biologia. Pritom sa učím viac a viem viac. Neviem kde je chyba , snažím sa čo sa dá. To isté vo vzťahoch. Každý okolo mňa zažíva prvé lásky , ja som ešte žiadnu nezažil a myslím že ani nezažijem tak skoro ak vôbec. Ešte mi žiadné dievča nenapísalo alebo ak som napísal ja tak neodpísalo. Alebo ak som sa nejakej prihovoril , tak len odzdravila a utekala preč. Už moji kamaráti do mňa hustia že s kým pôjdem na stužkovú. Tvarím sa , že ma to netrápi avšak serie ma to a dosť. Taktiež mám málo voľného času. Cez týždeň sa učím , na 10 min vezmem môjho psa von (jediná bytosť ktorá ma chápe) niekedy pocvičím na gitare , na ktorej mi to fakt ide , len nikoho to nezaujíma a ešte cvičím. Cez víkend porobím niečo okolo domu , porúbem drevo , popracem ho , stále sa proste najde čo je potrebné urobiť , a musím sa (resp. povedané chcem sa učiť) chémiu aby som sa dostal na medicínu a preto lebo ma baví. V nedele zvyčajne si chodím zabehať , idem do kostola , a potom sa učím biologiu.
Je toho oveľa viac , čo ma vnútorne rozožiera , ale to nechcem rozoberať.
A ešte jedna vec ktorá ma zaráža a to sa pýtam hlavne veriacich. Ako je možné , že mne Boh ešte nikdy nepomohol keď som to najviac potreboval , prečo mi nepomôže keď vidí ako sa trápim a druhý čo serie na Boha sa má dobre. Chodím miništrovať , modlím sa , dodržiavam prvé piatky , pravidelné spovede , príjimania... Začínam trošičku pochybovať o jeho existencií :/

Ospravedľnujem sa , potreboval som sa rozpísať , už ma tieto pocity vnútorne rozožierajú veľmi dlho :/

Pekný zvyšok večera prajem!

sportuzdar

Ahoj, môžeš mi napísať na Pokec a tam pokecáme aj o tom, čo si tu nechcel napísať. Mám rovnaký nick ako tu. Vďaka...

Cliattsi

Ahoj. Ja s tebou chcem pokecať,.lebo.máme toho dosť podobného. O mňa sa tiež moja.mama bála a tiež mi.dosť diktovala,.čo.mám robiť.
Tiež.ma.zaujímala bio+ chem. Takže ti takto na diaľku aj fandím. Ale vieš kam.som.sa.s tým.dostal? Skoro nikam. Ale stále.ma to urč. spôsobom zaujíma.

Tvoji rodičia ťa asi učili, aby si chodil do školy a dostával dobré známky a im pomáhal a to jest vše. A nepozerajú na tvoje pocity. Je tak?

Ja dokonca mám aj strach z ľudí, lebo mi v minulosti určití ľudia ubližovali - rovesníci. Je to aj u teba?
Je to soc. fóbia a tiež aj hanblivosť. Si aj hanblivý?

Bol by som rád, ak by si skoro z tohto fóra skoro nezmizol  a zotrval, lebo ľudia zvyknú v krátkom čase odtiaľto zmiznúť.

Ja som.tiež dosť trpel posmeškami na ZŠ aj chodil v nedeľu a sviatky do kostola. A dúfal som, že Ježiš mi pomôže, a že sa z toho dostanem. Neviem ako je to u teba, ale keď ja som chodil v 15 rokoch ešte.do kostola,.ešte sa mi umocňovali moje negatívne stavy. Môžem z vlastnej  skúsenosti povedať, že.mi aj odľahlo,.keď som nebol "oddaný" tejto viere a začal som sa viac spoliehať na seba.
Ak by si chcel súkromne písať,.môžeš na cliattsi@azet.sk

Ešte otázka: nemáš náhodou taký pocit, ako keby si na tento svet nepatril (takej vnútornej prázdnoty?). A nie si náhodou moc premýšľajúci typ človeka? Ak áno,.ja.som.tiež.

Cliattsi

Ahoj. Ja s tebou chcem pokecať,.lebo.máme toho dosť podobného. O mňa sa tiež moja.mama bála a tiež mi.dosť diktovala,.čo.mám robiť.
Tiež.ma.zaujímala bio+ chem. Takže ti takto na diaľku aj fandím. Ale vieš kam.som.sa.s tým.dostal? Skoro nikam. Ale stále.ma to urč. spôsobom zaujíma.

Tvoji rodičia ťa asi učili, aby si chodil do školy a dostával dobré známky a im pomáhal a to jest vše. A nepozerajú na tvoje pocity. Je tak?

Ja dokonca mám aj strach z ľudí, lebo mi v minulosti určití ľudia ubližovali - rovesníci. Je to aj u teba?
Je to soc. fóbia a tiež aj hanblivosť. Si aj hanblivý?

Bol by som rád, ak by si skoro z tohto fóra skoro nezmizol  a zotrval, lebo ľudia zvyknú v krátkom čase odtiaľto zmiznúť.

Ja som.tiež dosť trpel posmeškami na ZŠ aj chodil v nedeľu a sviatky do kostola. A dúfal som, že Ježiš mi pomôže, a že sa z toho dostanem. Neviem ako je to u teba, ale keď ja som chodil v 15 rokoch ešte.do kostola,.ešte sa mi umocňovali moje negatívne stavy. Môžem z vlastnej  skúsenosti povedať, že.mi aj odľahlo,.keď som nebol "oddaný" tejto viere a začal som sa viac spoliehať na seba.
Ak by si chcel súkromne písať,.môžeš na cliattsi@azet.sk

Ešte otázka: nemáš náhodou taký pocit, ako keby si na tento svet nepatril (takej vnútornej prázdnoty?). A nie si náhodou moc premýšľajúci typ človeka? Ak áno,.ja.som.tiež.

Cliattsi

Ahoj. Ja s tebou chcem pokecať,.lebo.máme toho dosť podobného. O mňa sa tiež moja.mama bála a tiež mi.dosť diktovala,.čo.mám robiť.
Tiež.ma.zaujímala bio+ chem. Takže ti takto na diaľku aj fandím. Ale vieš kam.som.sa.s tým.dostal? Skoro nikam. Ale stále.ma to urč. spôsobom zaujíma.

Tvoji rodičia ťa asi učili, aby si chodil do školy a dostával dobré známky a im pomáhal a to jest vše. A nepozerajú na tvoje pocity. Je tak?

Ja dokonca mám aj strach z ľudí, lebo mi v minulosti určití ľudia ubližovali - rovesníci. Je to aj u teba?
Je to soc. fóbia a tiež aj hanblivosť. Si aj hanblivý?

Bol by som rád, ak by si skoro z tohto fóra skoro nezmizol  a zotrval, lebo ľudia zvyknú v krátkom čase odtiaľto zmiznúť.

Ja som.tiež dosť trpel posmeškami na ZŠ aj chodil v nedeľu a sviatky do kostola. A dúfal som, že Ježiš mi pomôže, a že sa z toho dostanem. Neviem ako je to u teba, ale keď ja som chodil v 15 rokoch ešte.do kostola,.ešte sa mi umocňovali moje negatívne stavy. Môžem z vlastnej  skúsenosti povedať, že.mi aj odľahlo,.keď som nebol "oddaný" tejto viere a začal som sa viac spoliehať na seba.
Ak by si chcel súkromne písať,.môžeš na cliattsi@azet.sk

Ešte otázka: nemáš náhodou taký pocit, ako keby si na tento svet nepatril (takej vnútornej prázdnoty?). A nie si náhodou moc premýšľajúci typ človeka? Ak áno,.ja.som.tiež.

Tomas12345

Tak ono este si mlady takze zivot mas pred sebou a vela ludi si najde prvy vztah aj neskoro trebars aj v 21 rokov.

A teraz prejdem k tvojej otazke.
(A ešte jedna vec ktorá ma zaráža a to sa pýtam hlavne veriacich. Ako je možné , že mne Boh ešte nikdy nepomohol keď som to najviac potreboval , prečo mi nepomôže keď vidí ako sa trápim a druhý čo serie na Boha sa má dobre. Chodím miništrovať , modlím sa , dodržiavam prvé piatky , pravidelné spovede , príjimania... Začínam trošičku pochybovať o jeho existencií :/)

Ak si cital Bibliu tak vies že aj Joba Boh skusal ked mu zobral vsetko , zobral mu bohatstvo, zdravie atd. Nemyslis si ze moze trebars skusat aj teba ? Osobne si myslim ze Boh nechal svet aby sa riadil sám i ked podla mna Boh občas zasiahne a niekedy pomoze urcitym ludom, alebo vykona nejaky zazrak. Keby ale mal pomoct kazdemu kto ho o to poprosí a hned , tak tym by dal najavo 100% svoju existenciu a potom by uz nebolo potreba viery.

Kazdopadne nehovoril by som o tebe ze sa trapis , a ze sa mas fakt nejak zle vsak zober si ze si v podstate zdraví, a mas kde byvat a to je to podstatne. To ze si este nemal vztah a dostal nejake trojky tak prepac ale to fakt nepovazujem za neviem aky problem .

Katrina56

Čo je skvelý muž Dr Ogudu. On splnil môj sen. Chceli by ste ho kontaktovať na adrese Drogudutemple@aol.com, aby ste boli medzi toľkými ľuďmi, ktorým pomohol, ktorí chválili jeho dobrú prácu? Volám sa Katrina. Viem, že mnohí muži alebo ženy, ktorí čítajú toto svedectvo, chcú dostať svoje bývalé späť, alebo hľadajú pomoc v kúzelnom koliesku. To je veľmi dôležité pre každého z vás. Pokúste sa kontaktovať Dr Ogudu, aby vám pomohol, pretože je skvelým kúzelníkom. Prvýkrát mi priviedol späť len 4 dni po tom, ako som ho kontaktoval. To je dôvod, prečo som tak šťastný. Nesplnil ste žiadnu kúzelnú kariéru tak, ako je, jeho e-mailom je Drogudutemple@aol.com. Obráťte sa na neho, ak potrebujete niektorú z nasledujúcich možností:
1) Ak chcete, aby váš bývalý manžel späť.
(2) ak máte vždy zlé sny.
(3) Chcete byť povýšený vo svojej kancelárii.
(4) Chcete, aby ženy / muži bežali po vás.
(5) Ak chcete mať dieťa.
(6) Chcete byť duchovne chránení.
(7) Chcete, aby váš manžel / manželka bola vaša navždy.
(8) Ak chcete, aby váš partner miloval viac.
(9) Bylinná starostlivosť
10) Pomôžte ľudí dostať z väzenia
11) Ak chcete, aby niekto vždy o vás premýšľal.
12) Kúzlo pomsty.
13) Kúzlo peňazí / lotérie.
pošlite e-mail na adresu DROGUDUTEMPLE@AOL.COM

Benedik

No a toto je obraz toho pripečeného debila aj s jeho portrétom.Kiež by tie pripečené smrady vydechli všetky.

WHlSPER

čo riešiš druhých, zakladna je minulosť! nepotrebuješ tých ludí,
stredná bude tiež čoskoro minulosť a na stužkovej
je v prvom rade spoločný program , večera, zas program, tanec s rodičmi... a po tom všetkom ked je už volná zábava sa kludne možeš zobrať aj s rodičmi a ist domov,... aj ja som tak urobila a pohodička..

v živote sa možeš spoliehať IBA! sám na seba! ani človek ani boh ti nepomože.... musiš si pomocť sám...
a neobvinovat druhych, že možu za tvoje nešťastie, lebo za svoje zmýšlanie si mozes sám....

chceš ist na medinu čo je tazka skola, tam budes potrebovat volny cas investovat, na ucenie, ked v tom chceš byť dobrý...
a kým neskončíš vš, kým sa nezamestnáš, kým nebudeš mať vlastné bývanie tak nie je dovod riešiť dievčatá....

alebo ti chýba k šťastiu to že nejaku nabúchaš a s karierou lekára sa mozes rozlučiť, lebo budeš musiet ziviť frajerku a decko a tak skončiš niekde vo farbike otročiť za 400€ ???

takže sustred sa na skolu, sport, zober psa do prírody, vyvetrať si hlavu... chod si svoje..! a kraviny nerieš...

treba si zorganizovať priority...

Neschopny

No je to preto lebo si v prvom rade kvalitne pripečený a z dediny a dosť veľký primitív.Ty si nikdy nepoznal ani tú homosexuálnu lásku nieto ešte ženskú ty dilino obludné škulavé.Nabudúce nerozprávaj tomu na koho nemáš že by si na ňho skočil alebo pozvánky homošské ku tebe domov lebo ti tvoj smradlavý kokot odrežem a napchám do tej smradlavej gadžovskej homošskej papule.Ty žebrák úchylný Benedik máš zo seba komplexy lebo nikto ťa nikdy nechcel ani nebude.Ty tam choď tých svojich sedlákov obchytkávať dilino gadžovské.Ešte ti to nedošlo že si trápny debil??