Imunita

sofkasofka

chuanka je to tak, niektorými vecami si proste musíme prejsť. Mne Wobenzym na imunitu skvelo sedí, pomáha mi a hlavne teraz ma drží pri zdraví.
Teraz pri zmenách počasia a teplôt, keď imunita dostáva zabrať, tak ja sa vďaka enzýmom držím.

chuanka

Hela áno kto s tým nemá skúsenosti tak si to myslí, ja tiež kedysi som si myslela kadečo a teraz časom a vekom prichádzam na to, že som sa v mnohom mýlila :/

hela212

Macava, len su ludia, co si myslia, ze byt chory, mat nadchu, ze to je normalne.
Ze tym si proste clovek musi prejst.
Dokonca som uz pocula aj take, ze tak sa posilnuje imunita.
Som az neverila vlastnym usiam. Je potrebne si pripustit, ze mame problem a potom ho liecit.

macava

barborica no prva vec je aby clovek vobec na sebe spozoroval, ze to co sa deje, ze musi byt doma v posteli, s vreckovkami a podobne, ze to nie je normalne :)

barborica

To súhlasim, je dobré ísť k lekárovi s takýmito problémami, tiež to bola prvá vec, ktorú som urobila, keď som spozorovala, že niečo s mojím telom, zdravím nie je v poriadku, keď som ležala s čajom pod perinou mesiac čo mesiac a mala som problém sa z toho vylízať :/ Ale enzýmy ma dostali z toho :)

bribar

Ja mám imunitnú poruchu a viem,že imunita patrído ruky IMUNOLÓGA...Okrem toho,najviac mi pomáhajú enzými a zdravá výživa.

macava

jasmin zalezi aj od toho aky ma clovek problem a hlavne je dolezite, ci ho dobre uziva, ci to davkovanie je take, ake je odporucane pri danych problemoch, pretoze to telo potrebuje rozne mnozstvo enzymov pri roznych problemoch ;)

jasmin27

jaja brala som ho pri imunite a nemyslim si to iste, co si ty napisala, ja som mala vaznejsie zdravotne problemy, ktore mi sposobilo to, ze som nemala imunitu v poriadku a pomohlo mi to dostat sa aj z tych problemov a teraz mi pomaha udrziavat sa v zdravi :)

Jaja15

Mám odskúšané Imonoglukan a Geriavit. Geriavit mame odporučil jeden primár, že to berú počas zimy aj lekári. Mama mala ťažký zápal pľúc , zničenú imunitu od silných kombinácii ATB. Primár ju prepúšťal s tým že má uplne zničenú imunitu, vtedy odporučil ten Geriavit. Nasledujúci rok bola ležiaca, ale kupodivu chorá (teda bežné zápaly, prechladnutia)nemala. Brala ho asi rok, ale hodne jej pomohol. Potom po dlhšej dobe sme na podporu imunity skúšali Imunoglukan, aj ten bol fajn - aj keď bežné kašle tam boli, ale nič vážne. Takéto doplnky treba brať aspom 3mesiace. V rodine sme skúšali aj Wobenzym - podľa mňa vyhodené peniaze - teda ak sa berie na imunitu, je super po operáciách, ale na imunitu je to neskutočne predražené. Denne min.3x3 tbl čo je minimálna dávka, mesačne to výde nejakých 50 Eur a treba to dlhodobo...Polyoxidonum je chemicky vyrobený prípravok priamo na imunitu, dáva sa pri onkologických pacientoch. Je to už silný chemicky vyrobený imunostimulátor, nie doplnok výživy.

medikamentus

Este, okrem tychto rad, ktore su naozaj dobre, existuje aj lekar IMUNOLOG.
Naberie krv a zisti, ci T a ine lymfocyty su v spravnych hodnotach.