Varovanie od mŕtvych?

Príspevok v téme: Varovanie od mŕtvych?
adrianis

Ahojte. Asi pol roka dozadu sa mi sníval jeden sen. Dodnes si ho neviem vysvetliť. Najskôr sme boli spolu s kamarátkami pozrieť našich priateľov a kamarátov na ich zápase, no zrazu nič. Všetci zmizli a ostala som tam len ja. Obloha sa zatiahla a všetko bolo také pochmúrne. Predo mnou sa zjavil muž. Netušila som, kto to môže byť. Zrazu začal rozprávať: Mala by si si dávať pozor, pretože sa stane niečo zlé, čo ovplyvní tvoj život aj život tvojich najbližších. Stane sa to 20.11.2017 a 17.11.2020. Tie dátumy sa mi okamžite vryli do pamäti. Hneď ako ich povedal som sa strhla a mala som spánkovú paralýzu. Bolo to niečo strašné. Keď som mamine opisovala toho muža povedala mi, že ten opis sedí na jej mŕtveho starkého, čiže môj prastarky. Ukázala mi fotku a s určitosťou som jej povedala, že to bol on. Jeho manželka ešte žije a je to moja posledná prastarka a veľmi sa o ňu bojím, keďže má 92 rokov. Máte niekto podobnú skúsenosť s niečím takýmto?

Tomas12345

Briana no ak sa potvrdi v tych dnoch to voci comu bola varovana tak zrejme o ziadne bludy neslo .

Kazdopadne ako mohla mat vidinu svojho prastareho otca a ako to ze ho dokazala presne popísat , ked ho udajne nikdy v zivote nevidela ?