"Útek" z domu

Príspevok v téme: "Útek" z domu
MamTohoPoKrk

Dobrý deň. Hoci mám 19 rokov, ale pre mňa to ešte útek je, keďže ešte chodím na strednú. No chcem už vypadnúť z domu, pretože to tu je na nevydržanie. Neustále hádky, plus mám ešte depresie, už je to príliš.
Mám našetrených 1350€ a chcela by som vedieť, či to má s toľkými peniazmi zmysel.
Kde by som mohla ísť ? Mám babku, ktorá žije sama, mohla by som ísť k nej, ale neviem, či tam niekoho chce.
Inde už nemám kde ísť.

Poraďte mi, čo robiť.

Tomas12345

Mas vobec maturitu ? Idealne by bolo kebyze si najdes stálu pracu a az potom sa osamostatnila.

Mimochodom preco mas depresiu ? Poznam zopar skvelych rad na depresiu . Napis mi na tomas55555@centrum.cz a mozme hlbsie pokecat :)

WHISPER

a to už nevieš vydržať ten rok...kym zmaturuješ? hned po maturite, nečakať mesiac, polroka! si nájsť prácu kde aj ubytovanie zabezpečuju, a budeš mať poriešene....
a dovtedy! si tie peniaze čo máš šetri, zídu sa ti..
lebo teraz sú ti na nič,.. mozno by ti vyplatili podnajom na 2 mesiace kedze vsade ziadaju zalohy dopredu... a dalej čo...???

skús sa tej starkej opýtať, alebo ak dochádzaš, ale to si sa mala zobudiť už skor, a riešiť internát...

Nikol412

Ahoj,
presne viem, ako sa cítiš. Zažila som si to iste. Ja som išla ku starkej. Aspoň teraz, kým nezmaturujem.